Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki érettebbnek érzi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érettebbnek érzi magát a koránál az hogyan talál magának barátot/barátnőt? Én sokszor azt érzem h bárki akivel beszélek még nagyon gyerek hozzám képest, hiába idősebb. Más is van így ezzel? 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 01:03
1 2 3
 21/23 .Daniel. ***** válasza:
Szerintem itt a lényegi kérdés az hogy ki mivel "foglalkozik" az élet ezen szakaszán. Pl az én osztálytársaim füveznek, nem tanulnak, ostobák, cigizés is van. Én teljesen ellentétes vagyok velük. Vannak céljaim, nem cigizek, tanulok(nem vagyok stréber de nem szarom le a dolgot) és most akkor ki az érettebb? Inkább úgy fogalmaznám hogy az érettebb aki tudatosabban és "hasznosabban" él a másiknál. Viszont így is ki lehet jönni az emberekkel csak az ő szintjükre kell hangolódni.
2011. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a cigizés és a füvezés nem feltétlen zárja ki az érettséget. Én is élek 1-2 káros szerrel, a cigit leszámítva mondjuk igen ritkán. Soha nem szoktam tanulni, de viszonylag jó tanulónak számítok. Nem kell a napi 8 órám után még könyvek fölött görnyednem, de szégyenkeznem sem.

12 évesen tudtam, mi szeretnék lenni, ha 'nagy leszek', és igen jó úton haladok felé...

Nem kell karót nyelned, hogy értelmes legyél. Hogy annak tűnj, már inkább.

L.17

2011. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is így érzem...A körülöttem lévőkkel nincs közös "témám" mert pl. nem lehet egy szexuálisabb beszólás,mert rögtön: "úúr isteeen....." 16/L szintén :D
2011. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!