Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem 1 srécot, felvette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem 1 srécot, felvettem msn-re. Mindennap beszélünk msn, de a beszélgetésünk a "mizu"-nál és a "hogy vagy"-nál megáll. nem tom h miről beszélgesek vele . Adjatok valamilyen témát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Magyar nyelvtan és helyesírás
2009. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs közös témátok, akkor hagyd a fenébe, valószinüleg nem illetek össze, ennek jönnie kellene magától.
2009. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Egy a baj:MSN. A szemtől szembeni beszélgetésre nem gondoltatok még,gép előtt ülve mindenki nagyon bátrakat ír.Ha esetleg élőbeszédet is folytatnátok eldőlne ,hogy van-e közös témátok.
2009. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinált ma? Mi történt vele suliban/munkahelyen? Stb. Kérdezd ami érdekel.
2009. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem kell olyat erőltetni, ami nem megy. Ha msn-en nem tudtok miről beszélgetni, szerintem élőben se fogtok tudni, mivel msn-en az emberek nem szoktak szégyenlősek lenni, és nyitottabban beszélgetnek. Hagyd, lesz másik, akinél nem azon fogsz gondolkodni, hogy miről beszéljetek, mit kérdezz tőle.

L, 18

2009. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát velem is volt má így!!!!

Kezdj el egy tök egyszerű témával: pl. Mi a kedvenc (film/állat/szín/énekes)

Aztán meglátod egykettőre jönnek az újabb ötletek témák!!!!

És a végén tök máshol lyukadtok ki!!!!! :D Így megy ez.....

Sok szerencsét!!!!!!!!!! :D

2009. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sztem próbájátok meg!!!!! 1 próbát megér nem?
2009. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, de egy ideje már jobb a helyzet, idővel egyre több közös lett. Pl kérdezd meg hogy telt a napja. Ha azt mondja tv-zett kérdezd meg h mit nézett, ha haverokkal lógott kérdezd meg h mit csináltak stb... A lényeg h tudj visszakérdezni. Ha is visszakérdez te is válaszolsz és megy az oda-vissza játék. Csak ne görcsölj. Beszéljetek filmekről, hogy mi a hobbija, hogy megy a suli, vagy bármi másról.
2009. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szijja :)

Kezdd sztem is az alap kérdésekkel.

-Milyen zenéket szeretsz?

-Mit szeretsz csinálni/van-e hobbid?

stb...Mindig mondd el a saját véleményedet is.pl ha neki michael jackson a kedvenc énekese és neked nem tetszik,ne mondd azt neki h imádod xD

Ha télleg nem jut eszedbe semmilyen téma,játszatok kérdezz feleleket.Akkor jobban is megtod majd ismerni és jobban is megnyilsz majd elötte.Ha ez se jön be akkor még mindig ott van az a kérdés h : Mire gondolsz most?

2009. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hat kb egyetertek az elso vallaszadokkal.Nem kell eroltetni az ijent mivel ha a sracot erdekelned egy picit akkor mondana o...nemtom ez a velemenyem mert tapasztalatbol mondhatom h ha eccer vkit kedvelsz v talan meg ak ismerni azzal van par tema mivel kivancsi vagy. amugy tippek vannak amiket latom mar adtak paran azonban igy eroltetve nehez lessz igy is.
2009. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!