Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14-15 éves lányok véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14-15 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban :D?

Figyelt kérdés
nektek milyen az "ideális"fiú?? 14/f xd ?
2011. aug. 8. 21:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ideális pasi ?? Húú ez hosszú lesz :P! Most gondolhatsz rólam bármit de nem baj ez a véleményem :) és nem vagyok álmodozó típus csak sok az elvárásom ! Max 3-4 évvel idősebb legyen ez a kiindulás ! Szóval sajnos én leggyakrabban külső alapján ítélek sőt inkább nagyon gyakran . A megnyerő nálam mindig is a barna haj volt és a sötét barna szem áá ettől olvadok és mindig ezt nézem meg a srác arca az első majd a haja aztán a teste majd a szeme :) ! A hajnál még belefér a fekete is de szőke és vörös semmi kép . Mindig is bejött ha fel van tűsizve a srác haja :) az nagy kedvenc nálam. Viszont ha göndör egy srác haja akkor kíméljen! Ilyen hogy fogszabályzó meg hogy szemüveg tabu és nagyon gáz na jó a szemüveg nem annyira attól függ milyen a kerete de akkor inkább már kontaktlencse!!!! Tudom hogy ilyet úgy sem találok ilyen korosztályba de nagyon bejön a kockás has :$ ha dagadt a srác akkor az első fokú kizáró ok !!!! Az is jó ha a srác sportol valamit valahogy azt olyan jó nézni meg hát én is sportolok ! Nekem az is tetszik ha gördeszkázik . Első a külső utána a belső és aki ezt letagadja az h.ü.l.y.e mert hát ha meglát egy jó pasit az ember akkor meg akarja ismerni ha meg meglát egy rondát úgy sem fogja azt gondolni hogy hú ott egy ronda pasi ismerjük már meg hátha szép a belsője na egy frászt ! Igazából én úgy vagyok vele hogy ránézek és megmondom hogy smárolnák e vele vagy sem . Ha már jön a belső akkor belülről legyen vicces és fel tudjon dobni :) meg nagy dumás és ne anyám asszony katonája aki elbőgi magát egy filmen is ááá attól kiráz a hideg kb mint a természet b.u.z.i.k.t.ó.l ! Lehet hogy csak nálam van ez de nekem mindegyik fiú azt akarta eljátszani hogy milyen érzelmes lélek (pedig nem voltak azok mert ezt csak előttem csinálták) csak hát ez elég fölösleges volt mert bár nem mutattam ki de hányingerem volt emiatt ! Tudjon megvédeni . Legyen vagány és szeresse a veszélyt mert én is szeretem az ilyen dolgokat és nem kell hogy romantikus legyen mert attól a falra tudok mászni meg ha a gyerek szeretetükkel édelegnek . Az olyan dolgok a jók hogy motorozás sebesség ejtő ernyőzés fegyverek és tudom hogy nem illik a felsoroltakhoz de én szeretek horgászni azért remélem ő is szeretne .Ja és van egy remek tulajdonságuk a férfiaknak ironikusan mondtam hogy remek ! Vagyis az hogy ha 2-esben vagyunk akkor normális ha tömegben akkor meg nem is figyel de ez ilyen szokványos . Ja és persze ne hallgasson már Britney Spears meg ilyen nyálas dolgokat . Talán ennyi lehet sokat várok el de azért a férfi legyen már férfi ! Mivel nem ismered a környezetembe lévő srácokat így csak az "ideálomat" tudom megmutatni . [link] Egyszerűen imádom Ryant <3 ! Ja és ha nagyobb leszel növessz arc szőrzetet az nagyon szexi tud lenni :$ :) !! 15L
2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ja persze és ne legyen már páva ! És legyen MAGYAR !!! Ne cigány !!!
2011. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
nem gézának hívnak... Xd
2011. aug. 10. 23:32
 34/43 anonim válasza:
jah akkor bocs Géézuu :)
2011. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Legyen becsületes, nem árt ha jó humora van, legyen benne valami különleges, valami egyedi, ne legyen tömegcikk, megértő, szenvedélyes, kedves, önálló, jófej, optimista, ne hallgasson tücctüccöt, maximum 3 évvel legyen nálam idősebb, jól rajzol, játszik valamilyen hangszeren( nem követelmény, csak elvárás), le tud barnulni, szép szeme van, értelmes, hűséges, lehet vele lelkizni, nem állnak el a fülei, szép fogsor, ne sminkelje magát,romantikus, laza,

engem szeressen, és ne a külsőmet, jöjjön ki a barátaimmal, a szüleimmel, önzetlen, legyen saját stílusa, ha kell, meg tudjon védeni, és mindenekelőtt: ne legyen páwahh,vagy emoboycsiihh... valahogy így:

[link]

meg így is: [link]

esetleg így: [link]

vagy még talán így: [link]

meg így is: [link]

szóval érted:)

2011. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Szia! Én fiú vagyok, de ez a lány.. egyszerűen gyönyörű:


[link]

2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

sportos.helyes.(nem kell atommodellnek lennie, de azért nézzen ki normálisan)

öltözzön jól.

kedves.romantikus.édes.vicces.aranyos. de ugyanakkor:

bátor.beszéljen csúnyán xd

védjen meg. legyen azért lehetőleg közkedvelt:)

2011. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok.budapest
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
úúú hát nekem igenis ez a vasalt hajú-csőgatyás-festetthajúak jönnek be..:D lehet vele van a baj, de aaahw:D megőrülök értük.. persze azért jóképű legyen mellé. ja és a fültágító nálam már plusz pont:D
2011. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
00:48-as vagyok. pc, fültágító nem hátrány, sőt.
2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!