Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14-15 éves lányok véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14-15 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban :D?

Figyelt kérdés
nektek milyen az "ideális"fiú?? 14/f xd ?
2011. aug. 8. 21:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom ^^


a belső értékek amúgy is sokkal fontosabbak. legyen vicces megértő, kicsit visszahúzódó, lehessen vele normálisan beszélgetni és ne legyen az az idióta típus aki mindenen röhög mert az kimondottan visszataszító is tud lenni.

2011. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha divatmajmokat, akik megpróbálnak másoknál bevágódni.Én inkább azt szeretem, amikor a fiúnak van egy saját stílusa.kinézetre nem árt, ha sportos, vonzó.:D legyen kedves és hűséges :) Ha létezne ilyen fiú, biztos járni akarnék vele.Egyébként ha ezt azért kérdezted, hogy úgy viselkedjél, amit megírnak a lányok, megmondom előre, hogy nem fog menni.

13L

2012. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, és odaadó.Teljesen álljon ki értem és vállaljon fel.


Kinézetben... nem olyan nagyon fontos, de azért sokat segíthet, ha jól néz ki. Aranyos mosoly, szép szemek...


Legyen velem türelmes. És ha mondjuk kapok egy rossz jegyet, vagy összeveszek valakivel, érezzem, hogy ő ott van, elmondhatom neki, bízhatok benne.



13/l budapest

2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!