Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül valaki aki nem cigizik és olyan párt is keres magának?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok légyszi.Köszi a válaszokat.

17/F


2011. aug. 14. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen vagyok, nem dohányzom (egy slukkot sem szívtam soha) és nem iszom alkoholt (még alkalmanként, ünnepekkor, Szilveszterkor sem). Ugyanezt a leendő páromtól is elvárom, nem tudnék tartós kapcsolatot olyannal kialakítani, akinek bűzlik mindene a cigitől.


24/F

2011. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én, 1-szer beleszívtam,csak,hogy tudjam,hogy milyen és ne ismeretlenül ítéljem el,szerintem rettenetesen rossz volt...
2011. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

leszoktam, rosszul vagyok már a szagától, nem tudnám tolerálni a barátnőmnél a cigit.

23

2011. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.De nem párkeresés céljából tettem fel ezt a kérdést,csak kíváncsi voltam hogy csak én keresek magamnak olyan párt aki szintén nem dohányzik.És mégegyszer köszi.
2011. aug. 14. 20:59
 15/26 anonim ***** válasza:

18:23 nincs mit irigyelned. :) Az olyan dolgokat nem kell megállni amire nem vágyik az ember. Engem ezek a dolgok nem érdekelnek. Az alkohol pl nem ízlik egyszerűen (persze van más is amiért nem iszom), én pedig semmit nem tudok magamra kényszeríteni ami nem finom vagy nem érdekel. Még csak kávét sem iszok, mert nem ízlik. Persze lehet hogyha végigkóstolnám a világ összes itókáját akkor valamelyik csak bejönne de nem látom értelmét.

A cigivel ugyanígy vagyok, tudom hogy nem "finom" és még ártalmas is, akkor meg minek? A bulizásnak sem látom értelmét. Egyedül a hangos zene amit szeretek, de az sem ér annyit hogy kerülgetni kelljen a tolakodó embereket vagy a részegeket és elviselni hogy nem az a zene megy és akkor amikor én akarom. Aztán ez átmegy egy körforgásba, mert ha nem megyek buliba akkor alkohollal sem találkozok annyit (pl szilveszteri buliban, otthon meg csak úgy nem szokás nálunk iszogatni ünnepekkor, de ha szokás lenne az sem lenne probléma) Nem mindenkinek ugyanazt jelenti a buli.

Hidd el, olyan dologat amikre vágyom, én sem tudok megállni mindig. Csak ezek nem azok, így meg könnyű a dolgom. :)

2011. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem cigizek de nekem olyan mind1 hogy a csaj cigizik e vagy sem. Csak lenne már barátnőm.
2011. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Jelen, alkoholt is csak ritkán fogyasztom, szóval teljesen káros szenvedélyektől mentes vagyok:D

21/F

2011. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
53%
például én sem dohányzom ás jó lenne ha a leendő párom se tenné! 14/L Privátba irhatsz :)
2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
van 24L
2011. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Solarian ***** válasza:

Jah van. De én csajt keresek. Ja és ez csak egy szempont.

16f

2011. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!