Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs önbizalmam, és a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, és a fiúk is kerülnek. Mit csináljak máshogy? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincs sok önbizalmam. A fiúkhoz nem nagyon merek odamenni, ha bejönnek nekem, pedig a barátnőim többször mondták, hogy "ennek és ennek biztos bejössz". De egyszerűen nem tudom, hogy hogyan menjek oda, és kezdeményezzek. Mondják, hogy csak kérdezzem meg, hogy pl. mizújs, meg mire vársz, meg ilyenek, de én nem merek oda menni egyszerűen. Tiszta zavarban vagyok olyankor. Amúgy a barátnőim mindig mondják, hogy nem vagyok én csúnya lány, de én nem így gondolom nagyon... :S

És nem járok bulikba, meg nem vagyok ilyen kis ribi, akir állandóan rázza magát a fiúknak, szóval nem is nagyon vesznek észre. Mit csináljak?? :O


2011. júl. 7. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
NEM neked kell oda menned egy fiúhoz hanem a fiúnak kell oda menni a nőhöz :) Mert ha te mész oda könnyű prédának fog tekinteni és ha esetleg összejöttök nem fog megbecsülni :) 16 F
2011. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja, és 16 éves vagyok:)
2011. júl. 7. 14:09
 3/19 A kérdező kommentje:
értem, és kösszönöm agyors válaszodat. de egyszerűen az zavar, higy észre sem vesznek! :/ miért?
2011. júl. 7. 14:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak fiúk szép számmal, akiknek pont az ilyen visszafogottabb lányok tetszenek.
2011. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Van olyan testrészed amit szeretsz ami úgy érzed sexi?? Azt helyezd előnybe emeld ki. Pl : melled. Ha kicsit lógós vegyél szűkebb melltartó h feljebb nyomja és szép kerek feszesnek látszódjon ilyenekre gondolok... (első válaszadó)
2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát az lehet, hogy vannak fiúk, akik az ilyeneket szeretik, csak az a gáz, hogy a sulimban, meg az ismerettségi körömben nagyon nincsenek ilyen fiúk. mindegyik a buli királya akar lenni, meg nagyképűek, meg játszák az agyukat. és én az ilyeneket NEM szeretem...


hát mondjuk most már úgy elfogatam magam annyira, hogy képes vagyok szoknyát felvenni. eddig nem lehetett rávenni, most pedig kifejezetten szeretnék még venni (most vettem egy mini farmerszoknyát). különben úgy nem tudom, hogy mi mást tudnék kiemelni magamon, mert azt se mondhatom, hogy pl. nagyok a melleim és mutogathatnám őket. :)

2011. júl. 7. 14:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos h vannak ilyen fiúk énis közéjük tartozom. annyit kell tenned, h megszereted magad és kész. akinek van önbizalma, azon nagyon látszik ez ( most nem a túlzott önbizalomra gondolok), és nagyon nagyon vonzó tud lenni :)
2011. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, utolsó válaszoló, megpróbálom:)
2011. júl. 7. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Jelenleg a nőknek kell odamenni kezdeméynezni akárki akármit is mond, ez máshogy nem megy, mert nem értünk a hüyle jelekből, meg amúgy is a nők a pasik 95%-át elutasítják ezért fiúknak nem érdemes odamenni, hiszen tudjuk, hogy az elutasítást jelent, így a lánynak kell odamennie ahhoz aki tetszik, sokkal nagyobb az esélye, hogy összejön.

21f

2011. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!