Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! Régebben én is elmentem, felírt pár kenőcsöt, 2 gyógyszert, ezek teljesen elmulasztották. Amúgy attól, hog
2011. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! Régebben én is elmentem, felírt pár kenőcsöt, 2 gyógyszert, ezek teljesen elmulasztották. Amúgy attól, hogy a tesódnak használt az a kenőcs, neked nem biztos hogy segít, mert lehet hogy más tipusú böröd van, máshogyan reagál a kenőcsre. Ki kell próbálni minél több kenőcsöt, amelyik meg jónak tünik azt hosszasabban használd.
2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és kamasz koromban sokáig, éveken keresztül különösen nagyon zsíros és pattanásos volt az arcom. Kaptam rá kenőcsöket de semmi nem segített. Különböző kén szappan és egyéb módszereket is ajánlottak de semmi.


Aztán valaki ajánlotta a RETIN-A kenőcsöt ami "A" vitamin tartalmu. Az hihetetlenül hatásos volt. Már másnapra kezdett száradni a pattanás.


KÉPEK:

[link]

2011. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

A RETIN-A kenőcsöt nehéz beszerezni de nagyon hatásos.

Adtam egy tini lánynak belőle egy keveset és később mondta, hogy neki is bevált. Akkoriban amikor nekem ezzel gondom volt, akkor már kb 17-18 éves voltam és akkor jutottam hozzá. Alig hittem, hogy valami végre eltüntette a pattanásokat.


Még évekkel (évtizedekkel) később is működik (hiába járt le nagyon a dátuma). Már be van száradva de ha kell belőle akkor kicsit megnedvesítem és használom és segít!

2011. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem gáz de nagyon kellemetlen. Nekem is az volt fiú létemre.


Még annyit, hogy itthon valamiért nem akarták felírni a Retin-A -t és Olaszországban egy ottani orvos ismerős küldött egy dobozzal, ami sok év alatt el is fogyott.

Aztán itthon akartam iratni a bőrgyógyászaton és (valószínüleg nem ismerte a dokinő) mert olyanokat mondott, hogy bőrgyulladást okozhat és mellékhatási lehetnek.


Azóta (már sok éve) küldött még egy kartonnal dottore Scamazzo és abból már a beszáradt utolsót használom ha előfordul pattanás. Napi egyszeri bekenés és gyengéd bedörzsölés után hatásos. Két-három nap alatt elfelejtheted a pattanást. Viszont arra vigyázni kell, hogy csak a pattanást kend be, az egészséges bőrt ne, mert ott napégésre emlékeztető gyulladást okozhat.


Most jó sokat írtam, de mindig jutott eszembe újabb dolog és mivel tudom milyen kellemetlen ha nem tudjuk kezelni a pattanást, ezért igyekszem segíteni ezzel.

2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Jó szívvel küldök egy oldalt:

www.antalvali.com

Nem fűznék semmit sem hozzá, remélem találsz számodra hasznos információkat!:)

2011. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 szebenyi lászló válasza:
nem gáz csak használj ehez oxy terméket hogy a pattanásaid eltünjenek
2011. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 beco26 ***** válasza:

Az hogy pattanásos vagy, nem gáz. Valószínűleg pont abban a korban vagy(serdülsz), amelyikben senki sem ússza meg. elolvastam a kommenteket, de senki sem tért ki a korodra. Ha eléggé felelősségteljesnek érzed magad, beszélj édesanyáddal, és mond meg neki, hogy téged ez nagyon zavar. Kérd meg, vigyen el nőgyógyászhoz, és Ő édesanyád beleegyezésével ad fogamzásgátló tablettát. Az rendbe teszi a hormonháztartásod, és elmúlik a pattanásos élményed, de ne élj vissza a helyzettel, és ne szerezz még egyéb "élményeket" mert Te fogamzásgátlót szedsz. Remélem érted, amit írok, és helyesen fogod fel.


Ezt a módszert csak abban az esetben ajánlom, ha nem csak egy-két pati van rajtad, és sebhelyesen gyógyulnak. Nyomkodni csak szakembernek szabad őket, steril körülmények közt, steril eszközökkel!!! Te magad, és a társaságodban lévő jelentkezőknek is tilos zsepivel nekiesni!


Ha csak pár darab van rajtad itt-ott, az majd elmúlik, gondolj bele, másnak is van.


A különböző akár "neves" kenceficékkel óvatosan bánj, egy életre tönkretehetik a bőröd (gondolj bele, kereskedelmi cégek gyártják, akik profitorientáltak: most ezzel szárítsd le a patit, mosd ezzel hidratizáld a bőröd, most ezzel fiatalítsd, stb...!!! )


Figyelj a higiéniára, mosakodj sokat, nagyszemű sóval dörzsölgesd az arcod, és koszos kézzel ne érj az arcodhoz (ideértem a kutya-macska és egyéb állatok archoz emelését is!) A hajad nem lóg véletlenül az arcodba?


Nézz utána, hogy mi is az a pattanás, hogyan és mitől keletkezik, és kerüld a potenciális fokozó tényezőket!

2011. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Nyomkodni csak szakembernek szabad őket, steril körülmények közt, steril eszközökkel!!! Te magad, és a társaságodban lévő jelentkezőknek is tilos zsepivel nekiesni! "


Ez igaz de még azt is hozzá tenném, hogy amit én ajánlottam a "Retin-A", a hosszú tapasztalatom alapján már az első bekenés után nem igényel semmilyen nyomkodást. A pattanás vörös széle békés lesz és (ha van) a sárgás közepe beszárad és rövidesen lehámlik mint egy var a sebről. Egyik mosakodásnál elveszíted. A helye gyorsan gyógyul.


Igaz, ez is mesterségesen előállított dolog de különösen hatásosnak bizonyult! Amit a linkelt képeken lehet látni, az nem reklám céljára szerkesztett fotókból áll. A saját bőrömön tapasztaltam, hogy nagyon is igaz! Tényleg hihetetlenül hatásos.

2011. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Attól függ, mennyire. Kozmetikus, bőrgyógyász, esetleg boltban kapható kozmetikum segíthet, de ha nagyon pattanásos vagy, akkor szerintem először nézesd meg magad szakemberrel.
2011. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!