Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
nincsenek begyulladva.
2011. aug. 19. 10:58
 12/31 anonim ***** válasza:
10:56 avval is próbáltam nemtünt el .Max kiszárítja a bört
2011. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Házi gyógymódokból nekem még a sós vizes öblögetés jött be (reggel és este) meg a fogkrém. (szárító és vízelvonó hatása miatt a duzzadt gyulladt pattanásokat enyhítette)

De érdemes gyógyszertári készítményeket is kipróbálni...(gyógyszerész leszek, ezért reklámozok bocs XD)

2011. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Azt halottam hogya szemcsepp enyhíti a gyülladás nem lesz piros
2011. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. és sok sikert a gyógyszerész szakmához. ;) :$
2011. aug. 19. 11:01
 16/31 anonim ***** válasza:

A szemcsepp max azért, mert szintén gyulladáscsökkentő hatása van, meg sóval szokták beállítani az izotóniáját, és a só is hatásos lehet, de vannak erre jobb és olcsóbb készítmények is. ( a szemcseppek drágábbak, mert steril körülmények között kell készíteni őket. )

Tanács: Kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét XD

2011. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Használj sudocrem-et: [link]
2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
szerintem neki kell kitapasztalnia, mert minden arcbőr más és más a pattanás is.Van akinek ez jön be van akinak ez.Az is lehet h. az ételektől,vagy állatszőrtől vannak pattanásai.Elöszőr ki kell deríteni mitől van.Aztán azt h. zsírose a bőröd vagy száraz,gyulladt,fáj,vagy pici piros,vagy pici fehér,vagy miteszer stb.szóval sok midnen lehet. nekem pl. a nívea lehúzható maszk vált,be de ha éjszaka leizzadok,vagy több csokit eszek akkor tuti kijönnek rajtam újból.Sőt nekem érzékeny a bőröm és a szappan nekem csak ártot.Szóval szerintem kisérletezgess,de mindenféleképpen szinezék és allergén mentes anyagot használj,ne egyél csokit,túl sósat és egy időre a tejet is mellőzd.Igyál sok folyadékot,néha menj ki a napra.
2011. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

nekem ami a legjobban bejött: ecetes vattával áttöröltem az arcom EGYSZER minden reggel és este.Csináltam egy tisztító kúrát.Aztán válasz valami természetes krémet, esetleg gyógyszertárit , ami nincs tele mindenféle tartósító és társaival :O , Legyen meg a napi 2 liter VÍZ fogyasztás.

ami a tesódnak bejön , nem feltétlen lesz jó neked is !

2011. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Duac gél, 15grammos kb 2300ft, antibiotikumos, 2alkalom és leszed mindent az arcodról. Persze ami nem oda való:D
2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!