Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez a kifejezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a kifejezés lányoknál?

Figyelt kérdés

[link]


Sokszor ezt a reakciót váltja ki belőlük, ha elmegy mellettük egy pasi. Próbáljátok felidézni, biztos veletek is volt ilyen. De mi zajlik le bennetek, mit éreztek ilyenkor?


2011. aug. 19. 13:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Csak el ne röhögjem magam azon, ahogy kinéz az srác, aki engem, vagyis jobban mondva a mellemet bámulja! :P
2011. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

látom nagyon igyekeztek:))

nyilván zavart, de mitől, fél hogy leszólítja?

2011. aug. 19. 13:29
 13/34 anonim ***** válasza:
Hát én így próbálom meg elrejteni a kitörő mosolyt. :D:D:D
2011. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszik neki a pasi, csak félös
2011. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Ray már megmondta

http://www.youtube.com/watch?v=ic_ZNHtcmm4#t=4m5s


de azért csak nem bízom benne:DD

2011. aug. 19. 13:43
 16/34 anonim ***** válasza:
Beleült egy tűbe, de nem meri elordítani magát! :D
2011. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én olyankor vágok ilyen fejet amikor már nagyon kell pisilnem, és nagyon messze van még egy használható wc.

Vagy még az lehet hasonló amikor valami k.rva vicceset látok, de nem illik röhögni, vissza kell tartani.

2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Ez lehet akár egy béna pasi is (béna=szarul néz ki, és úgy teszi magát nekem mintha George Clooney lenne)

Utolsó voltam

2011. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

hát ilyen arcot metrón szoktam vágni, amikor a számat rágcsálom:) undi szokás, próbálok leszokni róla.

vagy ahogy már írta valaki, valami irtó vicceset látok, de nem nevethetek rajta feltűnően:)

2011. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Egy kicsit kellemetlenül érzi magát, vagyis mikor olyas vkit lát akiről úgy érzi nem jó.vagyis ezt nehéz leírni de én akkor szoktam így nézni nagyjából amikor olyan vkit látok aki előtt egy kicsit szégyellem magam, mert lehet olyat tettem előtte ami miatt most szégyellem magam h esetleg majd neki is eszébe jut. vagy akivel szívesen összejöttem volna korábban de most már nem mert most már lehet meg is bánnám. persze erről a nézésről nem feltétlen kell rosszat lehozni, mert néha akkor szoktam így amikor össze akartam volna jönni vele de ő ezt megérezte és úgy látta esélyem sincs. ez szokott lenni a tipik lekoppintott nő érzése mert az gáz ha a nő akar vmit a férfi meg hidegen elutasítja.
2011. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!