Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz lányba szerettem bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lányba szerettem bele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lány kb másfél éve, már akkor is tetszett, sokat beszéltem vele élõben és neten is, nagyon szeretem a lányt annak ellenére hogy teljesen más mint én, ő bulizós nyitott bőbeszédű, én inkább zárkózott. A baj: most tudtam meg hogy több tantárgyból megbukott, nem egy hülye lány, szóval nem is értem hogyan, érdemes tovább próbálkozni nála? Ő inkább csak barátként kedvel. Nem fogják cikizni a barátaim a bukás miatt vagy engem hogy "hülye bnőm van". Engem nem zavarna hogy bukott, fõleg ha a pótvizsga sikerül, nagyon szeretem. Érdemes próbálkozni?
2011. aug. 20. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és elégedett vagy az értelmi szintjével, közeledj felé. Az esetleges gúnyos megjegyzésekkel ne foglalkozz.
2011. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem én 17f ő 16L
2011. aug. 20. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
17 évesen még komolyan az a legnagyobb problémád, hogy mások mit szólnak??? Biztos nem 13 akart az lenni?
2011. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok… tudom hogy nem kéne másokkal foglalkozni de ilyen vagyok… félénk visszahúzódó határozatlan, nem egy tipikus férfi
2011. aug. 20. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha már felmerült benned ez a kérdés az nem túl jó...

Nem kell más emberek véleményével foglalkozni, pláne, ha azt mondod, hogy szereted, akkor nem lehet kizáró ok, hogy bukott!

Egy próbát megér, ha a barátaid piszkálnák ez miatt, akkor állj ki a csaj mellett!

2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 20. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak barátként kedvel akkor mégis mit akarsz tőle? legyetek barátok és annyi.
2011. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!