Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy érdemes mozinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy érdemes mozinál vagy mekinél leszólítani titeket? -18 f

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
tőlem ha vki azt kérdezné adsz a kajádból egy jó ütéssel eltalálnám a leggyengébb pontját sztem minden csaj szal ezt ne
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Mekiben inkább ne,vagy ha már befejezte az evést a kiszemelt lány.Engem teljesen zavarba hozna és illetlenségnek tartanám,ha evés közben odajönne egy vadidegen ismerkedés céljából.Ez annyira nem olyan helyzet,épp kézzel eszem a hamburgert,ilyenkor nem vágyom új ismeretségekre.


A mozinál nem rossz ötlet,esetleg előtte,hogy te mit nézel meg,én az XY filmet,te láttad már?Esetleg ha egy filmre mentek,megkérdezheted,hogy odaülhetsz-e mellé,bár lehet hogy elküldenek,mert a jegyed nem oda szól.Az a legjobb ha még nem vett jegyet,akkor megkérdezheted,hogy nem néztek-e meg vmit közösen.


21/L

2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ok köszönöm
2011. aug. 29. 13:44
 14/20 anonim ***** válasza:
2. :D miért nem úgy kérdezed meg hogy nem etetsz meg? :D
2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ilyen sok lány megy egyedül moziba? nekem ugy tünt hogy mindenki legalább hordában a barátnőivel, akikkel vihognak összevissza és jobb nem a közelükbemenni, vagymeg a pasijukkal...

sztem am meg, mivel minden egyes darab ember más mint a többi, ezért nincs rá szentírás hogy hogyan és hol érdemes leszólítani valakit. ott és úgy szólits le bárkit ahogy neked fekszik, összejön, ugygondolod hogy okés a helyzet. ha elküld, akkor ennyi. de nincs olyan helyzet amire mindenki elküldene, max a többség. viszont ahogy ismerkedsz, az rólad árul el rögtön elégsokmindent. szóval a lényeg mint máskor is, csak önmagadat add. akkor te fogsz megtetszeni neki, nem az akinek a bőrébe bujtál egy tanács alapján!

2011. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Óóó uccsó okos okos, végre értelmet is látok ebben az oldalban! :)
2011. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, ha valaki csak úgy oda jönne hozzám, és leszólítana. Tetszik hogy valakinek van ennyi bátorsága. Nem sok ilyen fiú van manapság, becsüld meg. Velem is előfordult már hogy leszólítottak, és nagyon jól elbeszélgettem az illetővel.
2011. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Héé a mekis nem is rossz!


Azt kérdezd meg, hogy nem bánná-e , ha mellé ülsz, mert (és jön a kamu, hogy a többi hely miért nem tetszik, pl hónaljszaga van az idős bácsinak, és ez még poénos is, bár guszti)


Amúgy 22F vagyok.


LÁnyok! Had kérdezzem meg: ha a Mammut körül vagytok 2-3 -an és ücsörögtök valahol az mit jelent? Pasitokat várjátok csoportosan, vagy esetleg lehet ismerkedni? Hogyan lehet AKKOR leszólítani? Érdemes egyáltalán?

2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha a barátnőmmel/barátnőimmel ülök ilyen helyen, akkor beszélgetek velük. És ilyenkor csak akkor örülnék ha megzavarnának, ha nekem is nagyon tetszene a fiú. Amúgy meg hagyjon békén, mert épp fontos lelkizős állapotban vagyunk. :D

17/L

2011. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

13:27


Ha megteszed, akkor te is kapsz egy jó ütést a leggyengébb pontjaidba.

2011. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!