Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, vagy? De mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy? De mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommmal (18), most épp 2 hét szünetet tartunk, hogy kiélhessük magunkat,vagy nem is tudom.(közös ötlet volt)

Tegnap délelőtt kezdtük el a szünetet, de én nem vagyok biztos benne, hogy újra össze szeretnék majd vele jönni, vagy nem is tudom. Mert még mindg szeretem, de már nem érzem, hogy szerelmes lennék belé, ezért is hoztam fel, hogy mi lenne, ha tartanánk 2 hét szünetet. Mert ez vagy mégjobban megerősítheti a kapcsolatunkat, vagy csak szépen véget ér (megbeszéltük, hogy akármi történik, barátokként válunk el) Szerintem barátként jobban ki is jönnénk egymással...


Na és van egy haverja(16), akit én pár napja ismertem meg, és már 3x találkoztam vele. Sokan mondják, hogy a srác tiszta bu*is,meg egy s*gg, meg ilyenek. De ezek csak pletykák, sokan meg nem is ismerik úgy, csak mondják ezeket nekem, mikor mondom, hogy szerintem jóarc.

Nekem eléggé megnyílt, meg fél részegen mondta, hogy ilyenekt nem szokott elmondani csajoknak, amiket nem elmondott, meg hogy jó fej vagyok, és bír engem.

Tegnap este elhívtam vízipipázni, és mivel a pipa most elég sz@rra sikerült, inkább beültünk egy iylen nagy kör alakú hintába, ami ott volt a közelben. És a hinta alja be van kicsit süllyedve, én meg csúsztam ugye a közepe felé. És oldalra akartam mászni, mert már 2 nappal ez előtt én részegen tisztára rámásztam szegényre, és nem akartam, hogy nyomulósnak tartson. (amúgy elég jó pasi, és bejön, de jobban örülnék, ha csak barátok lennénk, vagy nem is tudom)Na és a hintába kérdezte, hogy mit szenvedek, én meg mondta, hogy csúszok befelé, és mondta, hogy nem baj, csússzak csak, és a karját áttette a fejem fölött.

Aztán később mikor össze-vissza sétálgattunk mondta, hogy amúgy szerinte jó csaj vagyok, csak így necces, hogy azért a barátom jó haverja, és szerinte nem jó, haver/barát exével járni, mert az csak problémákat sző.

Aztán úgy szoktunk elköszönni egymástól, hogy 3 puszit adunk a másik arcára. Én meg így átkaroltam a nyakát (magam sem tudom, hogy miért) és a harmadik puszi félig a számra ment, én meg kicsit elkaptam a fejem, ő meg kicsit nevetett, aztán annyi.

És már mentem volna, mert időre haza kellett érnem, és bár csak 10percnyire voltam otthonról, csak pár percem volt már hátra(félig hazakísért)És aztán ő még ott ölelgetett engem, meg ilyesmi. Meg a hajamat simogatta, meg összekócolta, meg iylenek. És amikor már mondtam,hogy an mostmár tényleg mennem kell, magához ölelt még egyszer, és mondta, hogy nyugodtan sírjam ki magam a vállán (közbe nevetett), mert ő nem veszi be ezt a szünetes dumát. Én meg kérdeztem, hogy miért? És mondta, hogy ja méh kezdő vagyok, és mi van, ha az egyik fél bele szeret valaki másba a két hét alatt? meg iyleneket mondott.


Szóval szerintem bejövök neki, meg többször is mondta, hogy szeret velem lógni, meg iylenek. És én is nagyon szeretek vele lenni, főleg kettesben, mert tök jól el szoktunk beszélgetni, meg szerintem elég jó pasi, és be is jön. De közben meg nem tudnám elképzelni vele zat, hogy járnánk, mert barátként annyiar jó vele, de néha meg annyira vonz, hogy mondjuk megcsókoljam meg iylesmi. Nem tudom, hogy mit tegyek. Szerintetek?


És bocsi, hogy hosszú lett, és a helyesírási hibákért is elnézést!

L/15


2011. aug. 23. 10:18
 1/4 Abidos ***** válasza:

1. Exed barátjával járni tényleg bajt okozhat.

2. Akik már látták egymást meztelenűl pláne le is feküdek azok közt a barátság sosem lesz az igazi.

3. A srásnak valszeg bejössz de ettől még havekodhat veled (nekem is bejön sok lány barátom kedves vagyok velük + stb. de összejönni még egyikkel sem akartam)

4. a pletykáknak néha van alapja szal lehet tényleg meleg és csak kedve.

hogy mit tehetnél ha tényleg nem jön be neked a srác anyira akkor mond meg neki hogy " lehet félreértettem valamit de nem szeretnék összejönni veled." + ha az exed a 2 hét alatt elmászkál csajokhoz és egyéb akkor vég ha viszont otthon gubbaszt és várja a végét ott nem lesz síma szakítás :)

2011. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát biztosan tudom, hogy a srác nem meleg :D


a barátom meg ma is találkozik egy csajjal, akivel facen beállították, hogy kapcsolatban vannak. pénteken egy olyan csajjal találkozik, akinek ő nagyon bejön, és a csaj már többször is le akart feküdni a barátommal, meg ilyenek.


és köszönöm a választ:)

2011. aug. 23. 10:34
 3/4 welee ***** válasza:

el se olvastam....

túl sokat írtál. :)


gondolom még tini lány vagy.

MI A FRANC AZ A 2 HÉT PIHENŐ?

Falra mászok az ilyentől....

ilyen nincs, fogd fel.

ha pasidat látnád hogy holnap valakit cidáztat a parkba.

akkor azt mondanád

jaj nem gáz , 2 hét pihenés van.

na neeeeeeeeeeee.

ha nem akarsz vele lenni akkor mond neki azt. ne ilyen f*szágokat csináljatok.

eszem meg áll hogy a csajok mit ki nem tudnak találni.....

2011. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te jó isten mennyi betü! A felénél elegem volt a történetböl.


Egyszerübben is le lehet irni.


15 éves vagyok és már nem szeretenm a 18 éves pasimat szerelemmel. Van egy masik srác akit jo volna felszedni. Pont

2011. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!