Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 eves baratnonem talalkozas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves baratnonem talalkozas alkalmanal mit ajandekozhatnek? Minel tobb otletet.

Figyelt kérdés

Koszonok minden normalis valaszt, vagy pl. hogy ti minek orulnetek, orultetek, ajandekoztatok....

Szivecskes pluss macko mar sajnos kilove :)


2011. aug. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érteni a kérdést vagyis én nem értem :D
2011. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szivecskés plüssmangalica vagy dromedár
2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

*baratnonek


Es mit nem lehet ezen erteni? Ajandekotletek kellenenek... Masodik valaszolotol rohog a vakbelem -.-

2011. aug. 23. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szivecskés milkacsoki, virág, olyan nyaklánc amin 2félszivvan :P az naonjó, gyűrű...
2011. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint amikor randira mész, milyen ajándékot vigyél neki?


Hányadik randi lesz, mit szeret, mit nem, mióta ismeritek egymást, mi volt és mi nem, mennyit akarsz rákölteni, stb. kicsit lehetnél bőbeszédűbb is!

2011. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Szerintem,ha nagyon a randi elején vagytok,nem muszáj neki ajándékot vinni.

Ha már több randin vagytok túl, akkor mondjuk egy kevés virágot,vagy csokit,pl: egy kicsi bonbont,vagy egy medált nyakláncra..ha szereti a lovakat lovasat, vagy bármi ilyet..

Ezek is csak ötletek.

Nem kell a legdrágább ajándéknak lennie, a lényeg az,hogy számára legyen értékes.

2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!