Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiúval egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval egy buliba. Mivel nagyon messze lakott tőlem, neten folytattuk a beszélgetést. Egyik napról a másikra nem írt nekem, s ha ráírtam nagyon szűkszavú volt. Szerintetek mi lett vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem így van..., de szerintem nem szeretne semmi komolyba belegabalyodni veled..., gondolom a távolság miatt is...

De a legegyszerűbb, ha rákérdezel!

2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget es a normalis valaszt!
2011. aug. 25. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit kerdezzek es hogy?
2011. aug. 25. 14:28
 4/6 asdface ***** válasza:
100%

Szerintem írd meg neki, hogy kedveled és szeretnéd jobban megismerni, ha ő is benne van.

Nem kell ezt túl bonyolítani. :)

2011. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2011. aug. 26. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izgalmas voltál számára egy darabig, mint "friss hús", szeret udvarolni, tetszeni lányoknak, de nem tervez veled semmit, és terhes neki, hogy még mindig írkálsz. Hagyd békén egy kicsit, lehet, hogy újra közeledni kezd, ha ismét hódítani kell. Az is lehet, hogy nem fog... Ha viszont tévedtem, és mégis kellenél neki, akkor is hagyd, felkeres, ha akar valamit.
2011. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!