Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rádír 22:30-kor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rádír 22:30-kor valaki hogy találkozzatok, az már későnek számít? Találkoznátok vele? (ha mondjuk talán be is jön egy kicsit)

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mér ne találkoznék vele???? szoktam később is menni, modnjuk a barátnőmmel de akkor is ... nekem ha bejönne vki leszarnám h hány óra, föleg h fél 11 nincs is későn..

amugy is sokkal feelingesebb szerintem..:D

2011. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha azt mondja, hogy találkozzunk másnap, vagy valami, az ok. de ne ugráltasson.

amúgy, nekem rosszabb volt. fent voltam egy oldalon, nem is igazi társkereső volt, hanem ismerkedős, haverkodós, egyszer írt valaki, hogy "legyél holnap ekkor és ekkor itt és itt." mire olvastam az üzenetet, már késő volt, meg egyébként se ugráltasson senki, főleg ne egy vadidegen.

2011. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!