Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez csoda vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csoda vagy csak furcsa véletlen?

Figyelt kérdés
Ma reggel álmodtam egy fiúról akit még az életben nem láttam. Egy nap csak odatévedtek hozzánk és elkezdtünk hülyülni és egyszer csak megcsókolt aztán hirtelen felültem,mintha csak egy rémálom lett volna és csörgött a telefonom én felvettem és egy vad idegen fiú szólt bele és azt mondta, hogy az éjjel velem álmodott és nagyon szeretne megismerni. Én megkérdeztem, hogy honnan tudja a telefonszámom és ő meg azt mondta, hogy az is benne volt az álmunkban, hogy megadom neki a telefonszámom. Most csak megőrültem, vagy mi van? mert azt már nem álmodtam, hogy hívnak telefonon...:O
2011. aug. 29. 12:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Hű...ha tényleg összejönnétek, mekkora lenne!!!

Velem olyan volt, hogy azt álmodtam, hogy találkozok egy vadidegen sráccal a buszon, és flörtölgetünk..aztán másnap talákoztunk.....és 3 hónapig jártunk..de a telefon nagyon durva!!!!! telizzatok!!

2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
oké megnéztem a hívólistám :) és volt ott egy szám, de nem volt mellette név úgyhogy küldtem neki vh-t és felhívott, hogy mi újság meg hogy mikor talizzunk meg hogy hol úgyhogy nem csak álmodtam a telefonhívást...:)
2011. aug. 29. 13:58
 13/39 anonim ***** válasza:
írd ezotériába:D
2011. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Azta o.Oez nemsemmi. Irj fejleményeket :D
2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
ha fejlemények kellenek akkor itt van egy folyton amikor kimegyek mindig megcsap egy hideg szellő és odanézek ahol megcsókolt mindig magam előtt látom, még azt is amikor kintről bemegyünk a szobámba beszélgetni, de az a furcsa érzés, hgy olyan, mintha itt lenne mellettem vagy a ház körül... és ez nagyon ilyesztő nekem, deegyben romantikus is...:)
2011. aug. 29. 15:10
 16/39 twinky ***** válasza:
100%
Sztem sokat nezed az ilyen misztikus sorozatokat...
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
találkozzatok!:)
2011. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

hát ez már durva!:O

15/l

2011. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Mi van? nem is nézek misztikus sorozatokat esetleg te...:) amúgy nem balhézásként mondtam...:)
2011. aug. 29. 21:21
 20/39 anonim ***** válasza:

Farkas Zoltán erről írt regényt :D Olvasd el! Az a címe, hogy Álmok csapdájában :D

Itt megtalálod: [link] érdekes :D

2011. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!