Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez csoda vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csoda vagy csak furcsa véletlen?

Figyelt kérdés
Ma reggel álmodtam egy fiúról akit még az életben nem láttam. Egy nap csak odatévedtek hozzánk és elkezdtünk hülyülni és egyszer csak megcsókolt aztán hirtelen felültem,mintha csak egy rémálom lett volna és csörgött a telefonom én felvettem és egy vad idegen fiú szólt bele és azt mondta, hogy az éjjel velem álmodott és nagyon szeretne megismerni. Én megkérdeztem, hogy honnan tudja a telefonszámom és ő meg azt mondta, hogy az is benne volt az álmunkban, hogy megadom neki a telefonszámom. Most csak megőrültem, vagy mi van? mert azt már nem álmodtam, hogy hívnak telefonon...:O
2011. aug. 29. 12:48
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

köszönjük :))

csak lazán sétálj oda hozzá, beszélgessetek.. ne félj és lehet, hogy lesz valami..:) ha odamész már sok esélyed van..:))

2012. aug. 16. 15:54
 32/39 Hanariko ***** válasza:
jah, am a lazasággal nincs gond, dumálzunk is már meg minden, csak még egymás nevét se tudjuk xD meg ritkán látjuk egymást...
2012. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Hanariko ***** válasza:
*dumáltunk
2012. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
hát ez tök jó, gratulálok nektek :)
2012. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem mindennapi eset! De gratula :)
2012. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi történet lett. :) További sok sikert a kapcsolathoz. :)
2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok ennyire hitetlen, hogy nem gondolom, hogy van valóságalapja ennek a történetnek?? o.O

(Azért ha tényleg így van akkor sok boldogságot nektek :P)

2012. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Hanariko ***** válasza:

37.: először nekem is bizarrnak tűnt, de sztm meggyőzően valóságosan van leírva, megfogalmazva + nemrég találkoztam egy barátnőmmel aki az auráról, kisugárzásról és ilyen misztikus dolgokról beszélt, ez akkor miért ne lehetne igaz?

Amúgy jogos a felvetésed:)

2012. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

hát öö akkor amikor legközelebb találkoztok, akkor beszélgetés közben csak kérdezz rá, hogy "mi is a neved???"

am köszönjük

és hát a barátnőimnek is meséltem ők is alig akarták elhinni, hogy így jöttünk össze (meg még kettőnknek is hihetetlen, hogy egy álom), de az a lényeg, hogy együtt vagyunk..

2012. aug. 16. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!