Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez csoda vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csoda vagy csak furcsa véletlen?

Figyelt kérdés
Ma reggel álmodtam egy fiúról akit még az életben nem láttam. Egy nap csak odatévedtek hozzánk és elkezdtünk hülyülni és egyszer csak megcsókolt aztán hirtelen felültem,mintha csak egy rémálom lett volna és csörgött a telefonom én felvettem és egy vad idegen fiú szólt bele és azt mondta, hogy az éjjel velem álmodott és nagyon szeretne megismerni. Én megkérdeztem, hogy honnan tudja a telefonszámom és ő meg azt mondta, hogy az is benne volt az álmunkban, hogy megadom neki a telefonszámom. Most csak megőrültem, vagy mi van? mert azt már nem álmodtam, hogy hívnak telefonon...:O
2011. aug. 29. 12:48
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Hát igen az utolsó válaszadónak igaza volt... nagyon érdekes tegnapelőtt olvastam el 4 óra alatt és tegnap éjjel megint vele álmodtam, de még nem találkoztunk...://
2011. okt. 4. 18:33
 22/39 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?: D
2011. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
tényleg, mik a fejlemények?
2011. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek. Ha ez valóban így történt, akkor találkozz a sráccal.

Ilyenkor hajlamos az ember hozzáképzelni dolgokat...

De amint találkoztok rájössz, hogy volt-e értelme az álmodnak!

2012. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
hát tavaly írtam ezt a kérdést, és azóta nagyon sok minden történt.. kiderült, hogy az álomból a fiú a mi sulinkba jár.. januárban elkezdtem vele beszélgetni, és elmeséltem neki ezt az álmom.. ő is mondta, hogy ő is ezt álmodta egy lánnyal.. és ahogy néztük egymást rájöttünk, hogy mi voltunk egymás álmában, de ezt nem mondtuk ki.. mesélte a közös barátunknak (a haverja a fiúk közül nekem a legjobb barátom)és mondta nekem, hogy mondta neki a srác ezt az álmot azután, hogy álmodta és azt is, hogy rájött arra, hogy én voltam a lány az álmában.. aztán egyik nap kíváncsiságból elkértem tőle a számát, és felhívtam, hogy megtudjam, ő volt-e az a fiú.. és amikor beleszólt tudtam, hogy vele álmodtam.. azóta (január 19) együtt vagyunk és most (aug. 19-én) leszünk együtt 7 hónapja
2012. aug. 16. 15:18
 26/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek!:)
2012. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 16. 15:23
 28/39 anonim válasza:
Mintha egy mesét hallottam volna, nagyon gratulálok én is!
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
köszönjük :)
2012. aug. 16. 15:36
 30/39 Hanariko ***** válasza:
fúú ez tök izgi, bár csak most kezdtem el olvasni a kérdést meg a komikat. Ez tök király, gratula nektek. Bárcsak én is összejönnék a fiúval az álmomból.. (igaz én tudom, hogy ki ő)
2012. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!