Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Annyira rossz. : S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira rossz. : S

Figyelt kérdés
Na az a helyzet, hogy hétvégén voltam gólyatáborban és megtetszett egy fiú aki osztálytárs lesz ( de nem lesz sok közös óránk, mivel külön csoportban vagyunk ). És neki más lány tetszik. és nem tudom mit csináljak.:S:'( ő nem tudja, hogy nekem tetszik. mi legyen???:(( HELP!!
2011. aug. 30. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kapd le
2011. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
keress mást
2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki?
2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első nem ilyen válaszokat vártam.

második... neéz mert mindig ő jár a fejemben.

harmadik: félek.:(

2011. aug. 30. 22:12
 5/17 anonim ***** válasza:
keress egy rondább fiút, ő biztos örülne neked
2011. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
normális válaszokat légyszi.-.-
2011. aug. 30. 22:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,először csak simán barátként közeledj hosszá,kérd el az Msn címét dumáljatok stb,stb. Ha sikerül jó barátságot kialakítani vele akkor az előbb vagy utóbb úgyis "továbbfejlődik". Mert fiú és lány barátság létezik ,de csak egy darabig. Velem ugyan ez volt tavaly. Szeptemberben megismerkedtünk. Decemberben már nagyon közeli barátok voltunk,mindent elmondtunk a másiknak, és február 4.-én jöttünk össze. Szóval lassan 7 hónapja.Jah amúgy csak egy jó tipp Msn-en vagy facebook,chat akárhol csak úgy ne írj rá. Ha van konkrét téma akkor írhatsz de csak annyira ,hogy "mizu?" ne. Elején kérdezgetheted hogy mit szeret csinálni,kedvenx kajája kedvenc dolgait,sportol-e... ez már adja magát. Remélem segítettem, sok Sikert! ;)
2011. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyél halendát az segít
2011. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
normális kérdésre normális a válasz
2011. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

22:24-es köszi.:)

És az igaz h fiú lány barátság létezik, de ha csak én érzek többet? És az nem gáz hogy olyanokat kérdezek h kedvenc kaja me ilyenek??://

2011. aug. 30. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!