Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet mostanában vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet mostanában vagy inkább hogyan lehet komoly kapcsolatra vágyó pasit találni?

Figyelt kérdés
23 éves csajszi vagyok és elég régóta nem volt komoly kapcsoltam .nem arra vágyom ugyanis ,h valaki 5 percig lihegjen fölöttem és aztán szia van .Normális paik léteznek még .?Akik nem csak azt nézik húú mekkora mell .és csk azt tudják mondani ,h szép a melled ...:(
2011. aug. 30. 23:45
1 2 3
 11/27 Dr. Endressy László ***** válasza:

Istenem egy 23 éves lánynak nincs akkora élettapasztalata, hogy ezt a kérdést önmagának is megválaszolja?


Rossz társaságban járkálsz, ha nem találsz ilyeneket, de ez a te hibád, nem azoké a férfiaké akiket épp nem találsz.


Rawr!

2011. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzem magam mint a kérdező. Én sem találok olyan lányt, akivel komolyan sikerülne. Írj rám és meglátjuk mi lesz:)
2011. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
... Én nem hibáztattam senkit ! JAh és gondoltam ha olyan kérdéseket feltesznek ,h hogyan lehet szerezni a Burger Kingből koronát akkor ezt miért ne tenném fel ! csak kíváncsi voltam :)baj ?
2011. aug. 31. 00:05
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem még nem nagyon volt senkim. Tény, hogy én vagyok a hibás, mert önbizalomhiányos vagyok és fogalmam sincs, hogyan kell kezdeményezni. Am nekem is inkább az a bajom, hogy nincsenek normális lányok. Folyton az a benyomásom, hogy van elég srác körülötte, biztos van kiből válogatnia és miért pont én kellenék neki. Meg annyi aranyos és szép lányt szoktam idegbeteg állatokkal járni, hogy kicsit el is ment a kedvem. Bulikba se nagyon voltam még, de egyáltalán nem vágyom arra, hogy bulikban ismerkedjek. Azok alapján amiket hallottam, olyan elképzelésem van, hogy a bulikban csak egyéjszakás kalandok szövődnek és olyanhoz semmi kedvem


20f

2011. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kinézet is számít sajna, ha szarul nézel ki, akkor a normális srácok közül megkapod a nyomorékabbját, aki nem normális, csak nincs élete. Ha jó csaj vagy, kívülről és belülről is, akkor van esélyed egy normális srácra.
2011. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, amikor 23 éves csajok kérdezgetnek ilyeneket és nyafognak azért, hogy nem találnak "normális" pasit. LE KELL SZÁLLNI A MAGAS LÓRÓL. Bizony, a normális pasik többesége nem BMW vel jár és nem tud elvinni motorozni az ezres gixerrel, ha hiszed, ha nem. Nekem mióta mindkettőből van, azóta valahogy sokkal szimpatikusabb lettem a Te korosztályod beli lányoknak, amitől felfodrul a gyomrom. Ríttok, hogy nincs normális pasi, sehol, de az igényeiteket nem tudjátok lejebb adni. Próbáltál már nem bulikban ismerkedni? Elárulok egy titkot, általában nem a visszafogott, normális pasik mennek oda hozzád, hogy "szia cica, kérsz inni valamit?"

23 évesen ha már dolgozol, akkor talán ott nincs normális pasi? Vagy ha tanulsz, akkor a suliban esetleg? Én ahova nézek, csak normális pasikat látok, igaz bulizni sem heti szinten járok. Rossz környéken keresel, rosz a társaságod és rossz a baráti köröd.


Üdv.

2011. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon egyet értek a véleményeddel.

Én is fiú vagyok és hasonló helyzetű mint te. Csak nekem még nincs semmim, jelenleg suliban járok, de ha jól megy minden, nekem is lesznek menő cuccaim. De nekem is felfordul a gyomrom, ha arra gondolok, hogy csak azért kellenék egy lánynak, mert most pl rám sem néznek.

Te hány éves vagy? Ha nem lenne gond és van időd, beszélgethetnénk? Sokat jelentene egy tapasztaltabb férfi véleménye és gondolatai, mert nem sok ilyennel beszéltem még.


20f

2011. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:47

egyet értek veled!

2011. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Az igazi normális lányok nem is a BMW-vel és az "ezres gixerrel" motorozó srácokat keresik. Sztem akiknek mindez megvan, csak feltűnést akar kelteni maga körül. Én normális lánynak tartom magam és nem érdekel milye van vagy éppen nincs a páromnak, a lényeg, hogy szeressem és szeressen, nem tudok egy pasival csak azért együtt lenni, mert pl. megvesz mindent amit kérek.
2011. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mindegyik ezt mondja! De fura módon egyikőtök sem bukik a helyi járatos bérletre... "Szeressen és legyen őszinte" Csak ezt tudjátok ismételgetni, a nap 24 órájában. Az plussz, ha van kocsi, pénz, esetleg nem is anyukától hanem saját karrier miatt... ugyanaz a szitu, amikor a 23 éves lányok kijelentik csak 30 feletti pasik tetszenek nekik, mert ők már "érettek". F...szt. Az a baj, hogy a velük egyidős, normális, főiskolán tanult, vagy már dolgozó férfiaknak az esetek 99% ben még semmijük nincs és könnyebb leugrani a balcsira klímával, mint 10000 fokban a vonaton... Persze, van kivétel, de nem azok, akik rinyálnak, hogy "23 évesen nincs normális pasi" De VAN, csak valószínűleg még nem tud annyit a tejbe aprítani, mint a nagymellű kérdező kívánná.


Tengermély tisztelettel.

2011. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!