Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet mostanában vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet mostanában vagy inkább hogyan lehet komoly kapcsolatra vágyó pasit találni?

Figyelt kérdés
23 éves csajszi vagyok és elég régóta nem volt komoly kapcsoltam .nem arra vágyom ugyanis ,h valaki 5 percig lihegjen fölöttem és aztán szia van .Normális paik léteznek még .?Akik nem csak azt nézik húú mekkora mell .és csk azt tudják mondani ,h szép a melled ...:(
2011. aug. 30. 23:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
01:47 és 16:06 ugyanaz vagyok.
2011. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
00:33 Állítólag nem vagyok csúnya ,legalábbis azt mondják ...én nem érzem magam szépnek ..."talán "Az hiányzik :)
2011. aug. 31. 23:14
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves 00:47es: Nem érdekel semmilyen BMW.Kifejezetten utálom azt ,ha vkinek csak ez számít!HA hiszed ,ha nem .Persze hihetetlen ,mert az átlag mást mutat...sajna ...!!!Nekem nincs nagy igényem .Nekem az számít ,h szeressen valaki úgy ahogy vagyok !Már dolgozom és magamnak veszem meg a dolgokat amire szükségem ,és nem a pasim ...,mint a legtöbbnek !És nekem pl nem azért kellene a 30as pasi amiért írod !A 20as pasik tényleg komolytalanok szerintem ,azért a 30as pasik már sztem családban gondolkodnak ...a 20asok nem hinném.)ezt így gondolom .A nagymellű kérdező csak szeretetre vágyik ennyi !!!!JA és a BMW és jó pasinak sem elég az átlagos nő .Kell ,h mellette pózoljon a plasztik cica ...de ez már más téma ....

Bulikban nem ismerkedik így mert ott csak alkalmi kapcsra keresnek csajt ...igen elég rossz körökben mozgok ezek szerint ..

2011. aug. 31. 23:30
 24/27 anonim ***** válasza:
itt
2011. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

szerintem ne jelentsük ki, hogy huszonéves fiúk-férfiak nem gondolkodhatnak komoly kapcsolatban illetve családban. ilyen téren kétféle ember létezik: az aki komoly kapcsolatot szeretne, vagyis egy nővel-lánnyal tervez és ha úgy alakul akkor még komolyabbra fordul a dolog: esküvő és baba.

valamint van a másik kategória akik úgy vélekednek, hogy először élni kell aztán majd harminc valahány évesen ha megunta a csajozást és a bulizást akkor jöhet a család ha egyáltalán szeretne az illető. ez felfogás kérdése, nem pedig az éveké, van aki monogám és van aki nem.

nyilván te is tudod, nyilván csak költői kérdés volt, de ugyanúgy léteznek komoly kapcsolatra vágyó lányok mint fiúk. a legjobb talán az lenne ha rá lenne írva mindenkinek a homlokára hogy mit szeretne és milyen ember valójában :) de nem így van. jó hallani, hogy neked több kell, de ahogy írtad is a huszonéves lányok többségének csak akkor kell komoly kapcsolat ha az illető férfi "nagyon jó parti".

2011. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz :) Köszönöm :)
2011. szept. 26. 21:38
 27/27 anonim ***** válasza:

Huszonéves vagyok, komoly kapcsolatban, a párom 25, ha nem is most, de gondol a családalapításra és nem is BMW-s jómódú.

Szerintem ne bosszankodj a kommentelőkön, úgyse ismernek, csak a szájuk jár. Majd találsz egy értelmes jó pasit, akit komolyan lehet venni.

2011. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!