Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez hasznomra válhat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hasznomra válhat vagy változnom kellene?

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom hogy állítólag túl aranyos vagyok.. csajok szerint mármint barátnőm is ezt mondja nagyon aranyos vagyok vele MINDIG. elég érzelgős is az tény de közben meg (jó nem egóból mondom csak hát amit máshol nem mertem azt itt leírhatom:D) jóképű vagyok. változzak legyek 'bunkó'? szarjam le? vagy hogy legyen szerintetek? köszi a véleményeket
2011. szept. 2. 17:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. szept. 2. 18:10
 12/16 Roland 55 válasza:
A csajok mindig azt mondják majd, hogy aranyos vagy stb..NE DŐLJ BE!Gondolj arra, hogy egy bunkó paraszt avgy, az olyan reális!
2011. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Vegyél egy mekis zacsit, húzd a fejére, aztán szarj a mellére, és csapkodjad strandpapuccsal. Akkor szeretni fog.
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha aranyos vagy a lányokkal barátként tekintenek csak majd rád. gondolom nem ez a cél:D legyél bevállalós és határozott
2011. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Like a Music válasza:
Először is avval kezdeném hogy aranyos lehetsz egy szinten de ne vidd túlzásba:) Bunkó semmiféleképpen ne légy inkább titokzatos néha egy kicsit hűvös így a csaj azon fogja törni a fejét hogyan tudna mégjobban a szívedhez férközni így enni fog a tenyeredből:)Jajjj és párkapcsolat javítónak ajánlok beiktatni illatos olajmasszázst amit határozott nem túlságos finom érintéssekkel tégy így biztos nem az aranyosság fog az eszébe jutni hanem az erő, férfiasság:) Jajj és mindezt ne te ajálnd fel neki hanem furfangosan tedd: Drágám nem lenne kedved meglepni egy kis masszázsal nem bánnád meg? :D Aztán visszonozhatod:)
2011. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Like a Music válasza:
17/L voltam:)
2011. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!