Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tegnap jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tegnap jöttem haza melóból és a buszon mellém ült egy fiú. Elém tolta a telefonját, amire egy bemutatkozó szöveg volt írva. Többi lent.

Figyelt kérdés
A szövegben kérdezte,hogy adnék-e esélyt neki,én pedig azt mondtam neki,hogy talán.Az a helyzet,hogy csak látásból ismerem.De nekem volt egy halaszthatatlan telefonom,amit közöltem vele,ő szépen ki is várta a végét.Utána viszont közölte,hogy visszamegy a helyére,majd jövő héten keressem meg buszon.Ez mi akart lenni?Nem értek semmit.
2011. szept. 10. 19:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bevallom nem néz ki rosszul,de így ismeretlenül beülni valaki mellé nem túlzás?Meg miért akarja,hogy megkeressem.Nem neki kéne?
2011. szept. 10. 20:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lépett volna, az lenne a baj...
2011. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem is akartam,hogy lépjen,mint korábban írtam,csak látásból ismertem.Ennyi.Nem is tudok róla semmit,csak a bemutatkozó szövegét.
2011. szept. 12. 18:24
 14/16 anonim válasza:
Ha akarsz vele legózni akkor megkeresed, ha meg nem akkor majd legózol mással. Ez a 2 kiút van, mit nem lehet ezen érteni? xD
2011. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sőt még adott neked 1 hét gondolkodási időt is. xDxDxD

Türelmes srác, ha tetszik még érdemes is megpróbálnod, nem bunkó volt hanem egyedi és kreatív.

2011. dec. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

jó a taktikája!

szerintem azt akarja elérni hogy te várj rá, te epekedj utána és te keresd őt

végülis egyszerűbb mint ha ő menne utánad (mármint asrác szempontjából)


és ezt a telós dolgot én is ki fogom próbálni :D

2012. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!