Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meik társkereső oldalon lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meik társkereső oldalon lehet egy normális lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Aki nem fényképezi magát a tükörben. Nem Anitácskahh-nak hívnak?


1. Mind Budapesten laknak. (Az isten háta mögött).

2. Ha jól néz ki és bejön, csak ismerkedni akar.

3. 23 évig mind fényképezi magát a tükörben és Anitácskáhh-nak hívják. (Ilyet ne).

4. 30-tól felfelé meg vagy van már gyereke, vagy 40-től felfelé keres.

5. Ha be is jönne valaki, már vagy 4 hónapja nem lépett be.


2011. szept. 12. 20:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Csakis olyanon,ahol nem ciki a LY.


Milyen LY?

2011. szept. 12. 20:41
 12/22 A kérdező kommentje:
jA, kihagytam a legfontosabbat: 6. Ha soha nem ír senki, rá se néznek az adatlapomra, de a Spam az jön ezerrel. Hát ez idegesítő.
2011. szept. 12. 20:42
 13/22 krvua ***** válasza:
én nem ismerkedni járok ide.feszültséget levezetni.
2011. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja-ja. És ahol nem kell a rohadt kreditekért sms-en 1400 ft-ot kidobni. (Mi arra a garancia, hogy találok valakit 1400 ft-ért)? Inkább ezt a pénzt Q-kra költöm.
2011. szept. 12. 20:45
 15/22 A kérdező kommentje:
A szerelemért minek fizetni?
2011. szept. 12. 20:47
 16/22 A kérdező kommentje:
40 éves anyák, akiknek van gyerekük és félmeztelenül vannak lefényképezve, és bejelöl, ha lepontozom, mutat még többet magából. Pont az ilyenek nem kellenek.
2011. szept. 12. 20:50
 17/22 A kérdező kommentje:
A Facebook kamu oldal kamu emberekkel. Olyat, hogy a család-hoz a saját ismerőseit teszik be. (apa, unokaöccs stb...).
2011. szept. 12. 21:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 31 éves lány ismerősöm, aki régebb óta keres társat magának. Több társkereső/ismerkedő estre, programra elment már, de a legtöbb férfi budapesti, vagy annak mondja magát és mivel ő vidéki, ezért hamar lepattintják. Nem tudom, a normális emberek miért nem tudnak összetalálkozni.
2011. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mert a Pestiek a vidékieket kinevetik. Nekem vannak rokonaim Pesten és ha lejönnek, látszik, hogy csúnyán néznek az emberre. A Pesti nép kényelmes, mert ott semmi állatot nem lehet tartani. Dolgoznak, hazajönnek a munkából, bemennek egy étterembe, ami éjfélig is nyitva tart. Ezután hazamennek és alszanak.
2011. szept. 13. 01:04
 20/22 anonim ***** válasza:

Na igen, de a vidéki-vidéki közt is megvannak a buktatók, ha pl. a két fél az ország két ellentétes végében él.

Tudod mit nem értek? Miért akarnak a mai fiatalok mindenáron interneten keresztül ismerkedni? Miért nem jó már a hagyományos módszer, a személyes "meglátni és megszeretni"? Beszűkült a világ, vagy mi?

Tessék nyitott szemmel járni-kelni, biztos nem csak a faludban/városodban járkálsz, van dolgod időnként a szomszédos településeken, utazol járművön, elmész boltba, szórakozni. Normális lányt véleményem szerint hamarabb találsz a valós világban, mint a neten. Ott ki tudja, miket hazudik össze magáról.

2011. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!