Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen ismeretlenül leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ismeretlenül leszólítani egy csajt bénaság?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni egy szép lányt, annyit tudok róla h gitározik(egy zeneiskolában velem, de mivel én zongorázok ott kb sosem látom), tudom a nevét.Sülhet ebből ki valami jó?
2011. szept. 16. 21:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki akkor bejön neki, ha nem tetszel neki akkor meg nem
2011. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jólvan úgy látom ez egyértelmű, ha meg nem tetszem neki, akk se leszek hátrébb.

köszi a biztatást:D

2011. szept. 16. 21:36
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az utcán is megteszem, idegen lányokat szólítok meg, nap, mint nap, de kapcsolat még nem lett belőle sajnos. De nem adom fel.
2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, akkor adhatnál néhány tanácsot vagy írhatnál tapasztalataidról, mert én még sosem próbáltam:D
2011. szept. 16. 22:18
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, ne akarj a csaj miatt olyat amit amúgy nem szeretnél (fb) .. a lányok nem szeretik a papucsokat, menj oda hozzá, légy magabiztos, legyél te a főnyeremény, ne éreztesd a csajjal, hogy te függsz attól, hogy mit fog mondani, légy laza :) hajrá
2011. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy a tökös férfiakat szeretjük.
2011. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 krameri ***** válasza:

persze szólítsd le.

és fontos, ne készülj témákkal, ne görcsölj előtte, mert csak felsülsz. improvizálni kell, ami eszedbe jut azt mondd.

2011. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem árt, ha nem a babgulyás receptjét kezded el hadarni:)
2011. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
beszélj neki a furulyádról, kérdezd meg, hogy szeret-e rajta játszani, vagy esetleg az oboát szereti-e jobban?
2011. szept. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!