Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan férfiak akik nem érik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak akik nem érik el a 170 cm magasságot azok selejtek?

Figyelt kérdés

tudom, ez egy kicsit durva de érdekelne a véleményetek.

mondjuk 165 és 170 cm közötti magasságot nézzük.


2011. szept. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy jobb lenne magasabbnak lenni, de azért az túlzás, hogy selejt. Én mondjuk 175cm vagyok nőbe, de sok csaj ismerősöm van, aki 155-160cm. Szerintem csak meg kell találnod a hozzád illő lány:)
2012. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
83%

Mégis hányszor kérdezitek már meg ezt egy nap alatt? És még ki is emeled?

A magas nőknek a magas férfiak jönnek be, az alacsonynak meg mindegy.

Van olyan aki a kék szemet szereti, van, aki a barnát. Mindenkinek szíve joga, ezen nincs mit megsértődni.

2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
73%

Danny DeVito 150 cm magas. Ezek szerint ő is selejtnek számít? Mert akkor már rég ki dobták volna Hollywood-ból. A tehetsége miatt viszont ő az egyik legismertebb komikus színész. Ja, és még felesége is van, boldog házasságban élnek már x éve.


Néha igazságtalan az élet, előfordul, hogy túl nagy orrunk, lábunk van, vagy túl alacsonyak, magasak vagyunk stb. Ezért muszáj kompenzálnunk a hibáinkat. Ilyen az élet. De mindenkinek megkaphatja, amire vágyik, ha hisz benne és olyan személyt keres, aki elfogadja őt olyannak amilyen. Csak hát ez nem olyan egyszerű még a tökéletes külsejű embereknek sem.


Hoppá, lehet, hogy már nem aktuális a kérdésed, de megakadt a szemem ezen a kérdésen, így muszáj volt rá válaszolnom. :D

2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
26%
Előző, hollywoodi színészeket nem ér mondani ilyenekre, de ezt sztem te is tudod. Őket nem a külsejük, és főleg nem az elbűvölő személyiségük miatt szereti a nőjük.
2012. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
69%
Talán igazad van, de itthon is hány olyan hétköznapi férfit látunk, akinek jóval magasabb a barátnője? Szóval ez hozzáállás kérdése. És a fent említett színész feleségét sem csak a pénzével foghatta meg. Én semmiképpen sem mennék olyan férfihoz feleségül, aki nem tetszik vagy öreg, mint az országút, még, ha pénze is van. De hát, ezt egyéne válogatja.
2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, van elég olyan nő, aki hozzámenne csak a pénze miatt :)
2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
69%
Akkor én vagyok az egyik kivétel. :D Azoknak a nőknek meg egészségükre!:D Ha tudnak mindennap olyan férfival együttélni, akit nem szeretnek, csak a pénze miatt mentek hozzá... Úgy kell nekik.
2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy honnan jött neked ez a magasságprobléma, mindegyik haveromnak volt már legalább három nője. A legtöbb 170cm-nél alacsonyabb, a legsikeresebb köztük még szerintem nem is néz ki jól, sőt egyesek szerint kifejezetten ocsmány, zsíros haj ápolatlan szakáll, vékony test, a gyerek 23 éves egész jó női vannak, már gyereke is van. A fő különbség közte és az itteni kérdezők között, hogy világ életében szikla szilárdan hitte és hiszi most is, hogy ő a legokosabb legerősebb és legszebb. Egyszerűen ilyen domináns hímnek született és ez valamiért nagyon bejön a nőinek, sose rinyált vagy panaszkodott semmiről sem akkor sem amikor megverték vagy többen és vérző orral botorkált, csak annyit mondott hogy leesett a lépcsőn. Csak azt akarom mondani ezzel, hogy nagyon sok minden fejben dől el. Végül megjegyzem, hogy én hiába vagyok 184 cm magas és sportos testalkatú mégsem volt még soha egy randim se, nem a magasságon vagy a testalkaton múlnak ezek a dolgok.
2012. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
79%

Nem, számomra nem selejtek. Én meg csak 157cm vagyok. Szóval nálam magasabbak :)

25/N

2012. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy selejtek, de az tény hogy nehezebben találnak párt, mivel sok nőnek fontos a magasság.
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!