Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan férfiak akik nem érik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak akik nem érik el a 170 cm magasságot azok selejtek?

Figyelt kérdés

tudom, ez egy kicsit durva de érdekelne a véleményetek.

mondjuk 165 és 170 cm közötti magasságot nézzük.


2011. szept. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
72%
Én 160 vagyok és jártam már 180 centis nővel. egész éjjel keféltem. aztán talált egy fiatalabb focistát, az meg éjjel -nappal keféli.ennyi pont.:-)
2013. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
84%
Én 160 cm vagyok szóval nekem olyan mindegy milyen magas egy srác..ha legalább olyan magas mint én onnantól bármi lehet az már csak az egyéb tényezőkön múlik:)
2013. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
72%
Te is selejt lehetsz, ha ilyen kérdést felteszel...
2014. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
72%

158cm-es lány vagyok, nekem jobban bejönnek az 170 cm-s fiúk, mint a nagyon magasak. Jobban kézre állnak,bár úgy veszem észre, hogy elég frusztráltak...

de ki utasítana vissza pl. egy ilyet: [link] vagy egy ilyet: [link]


Pedig mindketten nagyon picik, 170cm-esek.


Nyugi, nem ezen múlik, eleve kicsi a lányok többsége, szóval ezzel nem lesz gond.:)

2014. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 rans válasza:
69%
Nem a magassággal van a baj, hanem a kisugárzással. Az alacsony fiúk többségénél ahogy felettem is írta, az önbizalomhiány erősen jelen van. És ez érezhető. De ha ez nincs, akkor nem probléma a magasság sok lány teljesen lazán el tudja fogadni.
2014. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Nekem volt már az életemben egy alacsonyabb pasi,aki addig fűzött,míg el nem csábított,amúgy meg tetszett is.Az arca helyes,a dumája jó,van humora és egyénisége,bírom,mert jó fej.Szóval volt pár jó éjszakánk.Persze emellett voltak egész magas pasijaim is,de én azt mondom,nem a magasság a lényeg.Hozzáteszem,én is pici vagyok,de pont nem érdekel,mindig akad jelentkező.
2015. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Senki nem tehet róla, hogy milyen a genetikája, és nem nő magasabbra 170nél. Ez van el kell fogadni, aki meg a magasság miatt kötözködik/kategorizál az nyaljon sót! :P
2015. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
61%
Az hülyeség,hogy selejtek lennének,de számomra nem férfiasak,vonzóak,és a legtöbb nőnek ugyanez a véleménye,hiába írják itt többen is,hogy nem így van.Én is alacsony vagyok,csak 160 cm,de mindig magas pasijaim voltak,a férjem is 180 feletti,nálam az az ideális,ha a pasi válláig érek.
2015. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Női alapszemlélet: a 2,5 méter alatti hímek mind selejtek.
2015. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Gondolom, téged nem vigasztal ha azt mondom, hogy a volt férjem 165cm magas, és nem én voltam az első nője, sőt! Jópár csaja volt előttem. Hosszabb kapcsolat is. Én sem a magassága miatt váltam el tőle, és azóta már két csaja is volt. 47 éves és nem gazdag. Mondjuk nagyon kedves és intelligens. És viszonylag jóképű is.

Én meg 162 cm magas vagyok és eleve az ideálom is kb 170 cm magasság, de nem zavart a 165, de ugyanúgy a 180 sem zavarna...viszont a magasabb már igen. Ilyen is van.

2017. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!