Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek össze egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze egy olyan sráccal, akit már 1 éve ismerek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szoros barátok,szóval nem ebszélünk olyan sokat,de máe sokan megjegyezték,hogy mintha nem lenne közömbös irántam...
2009. ápr. 24. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Menj oda a fiúhoz és mondd el érzéseidet!Ez segíteni fog, megkönnyebbülsz, és leehet sőt biztos h lessz valami!ne félj mert nem árthat épp ezért mondd el neki érzéseid és hogy mióta szereted!
2009. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
msn... sms- ek :D:Dmajd idővel randira hívott :Dvagy is én őt de ő kapott le :D mi így jöttünk össze :D:D és már 2 éve együtt vagyunk :D
2009. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyetek többet kettesben, hívd el valahová.

Ha szórakoztok próbáljatok külön ülni kis időre. Mosolyogj rá sokat, érinsd meg. Beszélgessetek sokat.

Dobb be a csajos oldalad! :)

Aztán majd kialakul!

Én is ilyen cipőben járok most, csak nem tudom hogy ÉN akarnám-e az egészet, a fiú meg szerintem nem mer kezdeni. De egyelőre jobban is teszi, mert még nem tudom.

2009. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)

nem kellett semmit tennem,mert a barátnőm elmondta neki,h bejön nekem Ő...kiderült,h neki is én,nem is kicsit:D

és azóta már járunk is...:)(LLLLL)

2009. ápr. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!