Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mackós pasinak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mackós pasinak van esélye egy sportos magára valamit adó csajnál?

Figyelt kérdés

Én egy elég mackós pasi vagyok, nem tartom magam vészesen rondának. Szoktam kapni pozitív visszajelzéseket.

És van ez a lány csinos nagyon sportos hastáncol stb. Egy ilyen csajnál lehetne esélyem szerintetek?

Kíméljetek a "ha gazdag vagy jóképű vagyok" szöveggel.


Én 21 ő 18, egy szakra járunk fősulin. Szerintem magas labda, de sokan mondják hogy próbáljam meg.


2011. szept. 24. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a tesóm is kicsit mackósabb fajta és tök csinos barátnője van,szóval nem ezen múlik a dolog...ha egy szakon vagytok fősulin,az már jó kezdet,ott van közös téma,könnyebb ismerkedni vele...azokra meg ne hallgass,akik szerint "magas labda",több csinos,értelmes lánynak azért nincs pasija,mert sokan elérhetetlennek tartják...szóval hajrá :)
2011. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, neked is a szép kell, a lányoknak is a szép fiúk kellenek. És a lányok komolyan állati sokat küzdenek azért, hogy jól nézzenek ki, ez visszafelé is elvárható.


23/L

2011. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a személyiséged olyan, akkor még ronda is lehetsz mint a bűn.


Magabiztosság, fellépés, kérdése meg hogy lásson benned olyat ami más pasiban nincs meg.


Hajrá macilaci, szurkolok neked!

2011. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!