Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy része messze nem olyan elnéző mind a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Például:férfiak sokszor megelégszenek egy nehéztermészetü de vékony nővel, lenyelik a hisztit és a hangulatváltásokat, mig egy nőnek akkora elvárási listája van, hogy sose érek a végére.Elnézést azoktól, akik nem ilyenek és sértve érzik magukat.
2011. szept. 30. 12:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:

Vegyük ugyanezt a szitut, csak fordítva:

Mondjuk nekem nőként bejönnek a vékony pasik. Ezért inkább választok egy vékony, de arrogáns, bunkó, hülye, érzéketlen, buta, rossz természetű barmot egy kedves, aranyos, rendes, jóérzésű, gondoskodó, szerető, ám némi túlsúllyal rendelkező pasi helyett.

Akkor az első jelző, ami rólam az eszébe jut bárkienk, az az "elnéző"? :D

2011. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

A magabiztosság nem egy egyszerü dolog, egy olyannak akinek kevés sikerélménye van...és szégyenlősnek született.


napietus, nagyon igazad van de elmondom mégis, hogy miért látom ezt gondnak...Egy férfi általában megnézi, hogy a csaj tetszik-e neki és onnat tovább megpróbál türni, hogy a kapcsolat ne essen szét minden kis sz*ar miatt.Sok nő viszont, ha nem úgy csinálod, ahogy ő akarja már egyből szakitani akar, mert megsértetted a női büszkeségét...de lehet, hogy csak én fogtam sok ilyet ki, ezért mondom, nem minden nőre terjesztem ki a kérdésemet.


A másik dolog a kapcsolat időszaka elötti elvárások.Egy férfi akarja, hogy a csaj jól nézzen ki, egyesek bombázókat akarnak másoknak elég, ha a csaj édes.Sok nő viszont kezdi sorolni:legyen figyelmes de legyen kemény is, cipője után alakitanak véleményt egy pasiról, kisugárzás alapján választanak(ha rossz kisugárzása van szegény balfácánnak, mert sok baja volt utóbbi időben, attól még lehet vagány ember) és igy tovább.Jó duma, ez jó kommunikációs készséget feltételez...és igy tovább.Férfias megjelenés stb stb.


Sokan férfiak, megfelelnek egy pár pontnak, viszont elbuknak más pontoknál...javitsatok ki, ha rosszul látom a dolgokat.

2011. szept. 30. 13:36
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Én megpróbáltam összejönni egy félénk, csúnyácskább lánnyal, aki teljesen hozzám illett, nem annyira tetszett de beértem volna vele is külsőre, mégis elkönyvelt barátnak... Most rámenős leszek már tudom hogy kell csinálni, és iszok alkoholt, alkoholistás leszek, ez az egyik kiskapu, rájöttem

F18

2011. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

" Most rámenős leszek már tudom hogy kell csinálni, és iszok alkoholt, alkoholistás leszek, ez az egyik kiskapu, rájöttem "


Igen, rámenősnek kell lenni, persze csak mértékkel...de ahelyett hogy alkoholizálnál inkább nőveld az önbizalmad és fejleszd a dumálókád.Csak abban az esetben nem kell rámenősnek lenni, ha a csaj szeret vadászni és ő szeret rámenősnek lenni és szereti a kevésbé rámenős fiúkat.Akkor lehetsz az aki vagy.

2011. szept. 30. 15:11
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:36


Amit most leírtál az arról szól, hogy a férfiaknak "csak" külsőleg vannak elvárásaik, a nőknek meg inkább belsőleg.

Értem én, hogy nem egyszerű dolog magabiztosnak lenne, de akkor ugyanúgy lehetne mondani, hogy lefogyni egy alapból hízékonyabb típusnak, helyesebbnek lenni egy alapból csúnyácskább lánynak ugyanúgy nem könnyű.


Semmivel nem egyszerűbb a külső elvárásoknak megfelelni, mint a belsőknek.


Vannak, akik könnyen magabiztosak, vannak, akik könnyen karcsúak és szépek, viszont vannak, akik nem. Most ők szidhatják nyugodtan a másik nemet, hogy miért ilyenek az elvárásaik. Csak éppen semmi értelme.

2011. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Értem én, hogy nem egyszerű dolog magabiztosnak lenne, de akkor ugyanúgy lehetne mondani, hogy lefogyni egy alapból hízékonyabb típusnak, helyesebbnek lenni egy alapból csúnyácskább lánynak ugyanúgy nem könnyű. "


A kinézet is benne van a nők elvárásai között...amellett, hogy mondjuk nem vagyok akcióhős kinézetü és magabiztosságú pasas, még hozzáadódik a sok belső tulajdonságra irányuló elvárás is...

2011. szept. 30. 15:51
 17/26 A kérdező kommentje:
Én nem szidom a másik nemet, de üzenem hogy mindenki elösször nézzen magába, utánna jöjjön a hosszú listával.Mert ha én nagy magabiztos csödör vagyok, akkor ő is legyen szépen Miss Január de ez nem igy szokott lenni.Ő Miss Hétköznapi de keresi mondjuk Mr. Bruce Willist persze azt is csak csúcsformában...
2011. szept. 30. 15:55
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok nő elvárásai között szerepel a kinézet is, mint ahogy sok férfi elvárásai között szerepelnek belső tulajdonságok is, nem mindenki elégszik meg egy utálatos, de vékony csajjal.


De ezek szerint úgy gondolod, hogy az a jó, ha valaki csak a külsőségekre megy? Az lenne a jó, ha a lányoknak is csak külső elvárásaik lennének? Mindegy lenne, csak izmos, jóképű legyen a pasi akkor is ha rossz természetű? Mert ez lenne a megfelelője annak, amit férfi részről írtál (mindegy, ha hisztis is, csak vékony legyen a nő).

2011. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg megteheti, annak miért ne legyenek nagy elvárásai? Ha egy nő, vagy férfi kaphat magának egy neki külsőleg, belsőleg is tetsző valakit, akkor nem látom értelmét, hogy alább adja az elvárásait és válasszon egy neki kevésbé megfelelőt.
2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Rendben, elmondom, hogy lenne jó.


Nem cipő,ruha után itélnék meg a pasikat a nők.Nem kisugárzás alapján itélkeznének(hiszen lehet rossz napja, periódusa az embernek, hanem az alapján, hogy milyen miután megismerték egy kicsit.Nem jó duma után meg fellépés után, hiszen sokan később nyilnak meg és lazulnak fel.Ugyanezeket egy nötől nem várják el általában a pasik.Egy szomorú csajhoz is odamennek a pasik, egy szégyelős csajt se hagynak ott, 5 perc után mert nem oldodott fel, hanem megpróbálják feloldani, viccelnek vele stb és semmikép nem cipő alapján döntöm el, hogy milyen a csaj... persze nem extrém esetekről beszélek.

2011. szept. 30. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!