Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy része messze nem olyan elnéző mind a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Például:férfiak sokszor megelégszenek egy nehéztermészetü de vékony nővel, lenyelik a hisztit és a hangulatváltásokat, mig egy nőnek akkora elvárási listája van, hogy sose érek a végére.Elnézést azoktól, akik nem ilyenek és sértve érzik magukat.
2011. szept. 30. 12:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Aki meg megteheti, annak miért ne legyenek nagy elvárásai"


Jól van , no comment.

2011. szept. 30. 16:20
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebben egyetértünk. Ezért is mondom mindig, hogy egy kapcsolatnak időt kell hagyni, hogy kibontakozzon, vagy nem. Első pillanatra természetes, hogy csak a külsőt látja az ember. De mi sem az első pillanatban szerettünk egymásba a párommal, azért egy kis időnek el kellett telni, hogy megismerjük egymást.

De szerintem nagyon fiatalon még hajlamosabb az első benyomás alapján dönteni az ember. Bár én úgy tapasztaltam, hogy nemcsak a lányok, hanem a pasik is.


Tényleg lenne értelme, ha az emberek megismernék egymást egy kicsit és csak aztán mondanának igent, vagy nemet.

2011. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Örülök hogy egyetértünk viszont a "nagyon fiatalon"-nal nem értek egyet...A csajok is és egyes esetekben a pasik is el kell jussanak oda, hogy megtapasztalják azt milyen mikor már nem kell annyira a pasiknak...akkor kezd beállni a normál mentalitás.
2011. szept. 30. 16:30
 24/26 A kérdező kommentje:
*pasik esetében, ha nem kell annyira a nőknek...hihi
2011. szept. 30. 16:31
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:30


Na most én, amikor megismerkedtünk a párommal, nem abban a fázisban voltam, mikor nem kellettem volna már a pasiknak. Sőt pont hogy abban az időben volt több férfi, aki irántam érdeklődött, mint bármikor előtte.

Úgyhogy abban az időben nem hogy lejjebb kellett volna adnom az igényeimet, hanem épphogy igencsak lehettek volna igényeim.

Voltak is olyan téren, amiket én fontosnak tartottam. Főleg belsőleg. De nem csak nekem, a páromnak is, neki sem volt elég, hogy csak vékony legyek. :D

Szerintem nem jó, ha csak azért választunk valakit, mert olyat úgysem kapunk, amilyet szeretnénk.

Csak idővel jó esetben változik az értékrend és már nem a kigyúrt izmok (jó, nekem azok soha nem is tetszettek), a menő kocsi, a márkás ruhák lesznek a lényeg, hanem inkább bizonyos belső tulajdonságok kinek-kinek igény szerint.

2011. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 30. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!