Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak annak van sikere a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak annak van sikere a nőknél, aki rendőr katona vadászrepülőpilóta vagy sportbajnok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Imádom az egyenruhát, egyszerűen vonzó. A pilóták is,egyszerűen felemelő, ha a párod ilyesmivel foglalkozik. Én is ámulok tőle :)

A katonák viszont sosem vonzottak. A sportolók még úgysem. Az orvosok/mentősök/ápolók ki lettek hagyva pedig ők is vonzók.


Mindezek ellenére életem nagy szerelmének köze sincs ezekhez a munkákhoz :)

2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

A minden egyetemista alkoholista dolgot aki mondta, az jöjjön közelebb egy emberes pofonért. Absztinens egyetemi hallgató vagyok :D


És szingli, szóval pofon után meghívhatsz egy kávéra :D

2011. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

19.48 nem tudom honnan veszed et a 90%-ot, inkabb 5-10, es hidd el 98%-uk okosabb mind te

egy katona

2011. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Ki kéedi? válasza:

[link]



tom is sok sikrt kíván

2011. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Az egyenruhások elkötelezettek?? :D:D

Vicc..

Pont hogy az megy rendőrnek/katonának, aki egyébként sikhülye, és más rendes szakmát nem tudna kitanulni, és nem is akar. Mert pontosan tudja, hogy első pár szopatós év után semmit az égvilágon nem kell csinálnia, 40-50 évesen meg mehet nyugdijba full fizetéssel.

2011. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Azért ez baromság.

A rendőrök között is vannak tisztek, akik nem keveset küzdenek a felsőoktatásban a diplomájukért.

2011. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Jah, biztos igazad van.. hallottam már olyat is, hogy az esztétika szakos bölcsész is megküzd a diplomájáért..XD

Én egyetlen rendőrt ismerek, aki fősulira ment : matekból szóbeli pótérettségin valami x-10 = 15 nehézségü egyenlettel kb. fél órát küzdött, mire segitséggel(!!) sikerült összehoznia a megoldást.

Végsősoron persze igazad van, tényleg hatalmas küzdelem lehet nekik ilyen szellemi kvalitásokkal a főiskola vagy egyetem, de ez leginkább őket minősiti, és nem feltétlenül azt jelenti, hogy nehéz elvégezni. Egy átlagos szellemi képességekkel biró ember valószinüleg röhögve leteszi bármelyik rendőrfőiskolás vizsgát minimális felkészüléssel.

2011. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

82%-os, a keresztanyad sikhulye...

Abba mi a baj ha valaki 1 biztos munkahelyet valaszt? Vagy talan irigy vagy mert neked 70-80 ezerert egesz nap lapatolnod kell?

Egyaltalan tudod hogy mivel foglalkozunk?

2011. okt. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

andrysh:

Irigy a rendőrökre? :D Te jól vagy?!? :D


Igen, tökéletesen tisztában vagyok vele, mivel foglalkoztok. Össze is foglalom röviden:


alacsony beosztásban:

1. fejvesztve menekültök a vasvillás cigók elől, ahelyett, hogy lelőnétek őket, mint egy kutyát.

2. az út szélén állva méregetitek, hogy valaki nem-e véletlenül 50,1 km/h-val ment 50 helyett, és ha igen, akkor sz-rrá büntetitek.

3. Halált megvető bátorsággal veritek össze és fújjátok le könnygázzal a tüntetőket, vagy az épp véletlenül arra járó, fegyvertelen, ártatlan járókelőket.


magas beosztásban:

1. ültök az iróasztal mögött, és reszelitek a fingot

2. kenőpénzeket fogadtok el mindenféle tetves maffiózótól/politikustól, cserébe elintéztek nekik ezt-azt, vagy épp "véletlenül" eltünnek a kényes bizonyitékok

3. elrendezitek, hogy a becsületesen dolgozni akaró társaitok(mert vannak ilyenek, ezzel tisztában vagyok, azt sem vitatom, hogy te magad is ilyen vagy) "öngyilkosok" legyenek


Hát ez a magyar rendőrség. Kirakat-szervezet a hülye átlagembernek, és kiszolgáló-szervezet a maffiának. Ezt már bebizonyitották nem egyszer az elmúlt 20 évben. Példának okáért lásd olajszőkités. Privatizáció. Grippen vásárolgatás. Fenyő-gyilkosság. És ki tudja még hány másik, amiről a hétköznapi halandónak fogalma sincs. És akik ezekben nyakig benne voltak, a mai napig irányitják az országot.


A 70-80 ezerért sz-rlapátoláshoz meg közöm nincs, a többszörösét keresem meg havonta, igy nincs okom irigyelni rendőrök fizuját, DE: inkább lapátolnám a sz-rt 70-80 ezerért, mint hogy rendőr legyek. És a szememben 100x többet ér egy 70-80ért sz-rt lapátoló ember, aki becsülettel elvégzi a dolgát, mint általában egy rendőr.

Mert nálam a rendőröknek semmilyen tekintélye nincs. És ezt a véleményemet csak akkor vagyok hajlandó felülbirálni, ha a rács mögött ülve látom Gyurcsányt, Nyakót, Orbánt, Pintért, Kósát, Csányit, Princzt meg úgy kb. az összes parlamenti képviselőt, újgazdag kiskirályt, magas beosztású rendöri és titkosszolgálati vezetőt és a nagyobb városok polgármestereit.

És nem ilyen sz*ros 1 éves büntetésekkel, hanem mondjuk fejenként annyi év börtön, ahány millát elloptak.

2011. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
irtam mar fennebb h katona vagyok... es Erdely-ben lakom, nem nagyon erdekel gyurcsany es tarsai, es en sem birom a rendoroket.
2011. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!