Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak annak van sikere a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak annak van sikere a nőknél, aki rendőr katona vadászrepülőpilóta vagy sportbajnok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Érdekes én évek óta napi 10 órát dolgozom angolul, egyedüli magyarként az alakulatomban. Évente megiszom öt sört.

Amellett utálom a szterotip általánosításokat.

2011. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

00:04-nek!!!!

Csak egyszer éld át azt, hogy átszakad pl a vörös iszap tározó és a feleségednek, gyerekeidnek azt kelljen mondanod, hogy fogalmad sincs mikor tudsz haza menni legközelebb!

Éld át fél éven keresztül, hogy külföldi misszión vagy, és a gyermeked születésére sem tudsz hazajönni és ahogy már előttem írták, a nap 24 órájában életveszélyben dolgozol.

Gondolog, hogy a laktanyában mi verjük a *aszunkat? Képzeld el nem. Felkészítjük az autóinkat, teherautóinkat, hogyha valami történik azonnal tudjunk indulni!!! folyamatos karbantartást igényelnek mint bármi más.

Szállítsa 500millió Ft- értéket, és bármi történik vele a te felelősséged! Szállíts 12 tonna lőszert, robbanóanyagot több száz kilométeren át. Ne hidd, hogy leányálom a katonaság. Igen vannak napok amikor kevesebb a dolog, de ez egy perc alatt változhat is és hiba jár le 5 perc múlva a munkaidőd, készülődsz haza, és bejelentik, hogy átszakadt a tározó azonnal indulunk!

Éld át ezeket! Mellette pedig élj is! Sok szerencsét bumburnyák!

2011. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%

07.47, látom elfogytak az érvek. Pedig csak annyit kéne tenned, hogy megcáfolod, amit állítok. De nem megy. Mert igazam van, és ezt te is tudod. És ez nem áltudományos okoskodás, pusztán tények/összefüggések.

"Ez ma magyarország átlagembere". És ettől az átlagembertől kapod a fizetésedet, ezen nem változtathatsz, akárhogy is szidalmazod őket.

Kaptam már én elég leckét az élettől(meg kapom is folyamatosan).. mégsem sírok.


+Valamit tisztázzunk : akkor általánosítanék, ha kijelenteném, hogy pl. minden katona s-gghülye. Én viszont a katonaságról, mint szervezetről beszélek leginkább.


14:51: Valószínűleg nem kényszerített senki, hogy katona legyél. Te választottad. Ez a munkád. Innentől kezdve kár a gőzért, mindenki sírhatna a saját munkája miatt, hogy de sz*r neki. Én is. De nem teszem, mert én választottam, viselem is a következményeit rinya nélkül.


Egyszerűen nem értem, miért hiszitek ti, katonák azt, hogy a világ legdurvább/legnehezebb/legkeményebb(kívánt rész aláhúzandó) munkája a tiétek, és hogy ti sz*rtátok a spanyolviaszt.

Menjetek el bányásznak, aztán ott legyetek kemény gyerekek, de ha már az árvizi homokzsák-pakolás is ilyen sírással jár, akkor majd ott tényleg összesz*rjátok magatokat.

2011. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Gondolom te írtad azt a kommentet is, hogy kb 20ezer katonája van Magyarországnak és, hogy ez édes kevés. Nos, ha az a pár ember aki ezt választja, nem választaná még ennyi sem lenne, köztük az előtted kommentelővel. Te erőlködsz a legjobban, hogy bebizonyítsd, hogy ne mér semmit a katonaság és csak üldögélnek egész nap...
2011. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Én nem erőlködök, tényeken nincs mit vitatkozni. Márpedig az tény, hogy a magyar hadsereg sz*rul felszerelt, és nem sokat érne egy háborúban. Mellesleg nincs háború(a külföldi missziók önkéntes alapon mennek),nem is néz ki úgy, hogy a következő 20-30 évben lesz, így a katona-élet nem különösebben megerőltető.

Én inkább részetekről érzem az erőlködést, hogy mindenáron azt akarjátok bebizonyítani, hogy milyen k*rva nehéz a munkátok/életetek, meg hogy azt senki más nem tudná megcsinálni.

Mondjuk érthető, mindenki a saját szakmáját szereti fényezni, nincs is ezzel gondom.

Egyedül az bosszant, hogy valamiféle önzetlen szívességként meg hőstettként próbáljátok előadni, hogy mentek az árvizeknél segíteni, vagy épp a vörös-iszapos ügyet.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ha már egyszer az én adómból tartják fent a hadsereget, akkor az a minimum, hogy ezt megteszik, és ne várják már el, hogy cserébe fényesre nyaljuk a seggüket.

2011. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozom, hogy a laktanyában sem tétlenkedünk, hidd el van dolog bőven akkor is, ha nem mozdulunk ki a laktanyából! Komolyan, ha nagyobb beosztásban lennék, beinvitálnálak egy hétre, hogy nézd meg mi folyik ott, másképp látnád!
2011. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Bár lenne egy szabad hetem ilyesmire.. amúgy tényleg kíváncsi lennék :)
2011. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
94%

Azokhoz szólnék aki a rendőrt egy utolsó tudatlan baromnak nézi!

Személy szerint rendőr vagyok(diplomás) és nem azért lettem az,mert olyan hülye vagyok hogy csak ezt tudtam elvégezni.Számomra ez hivatás.

Tudom hogy csak a megvetés meg a szemrehányás jut nekünk,azért mert épp belefut valamelyikőtök a trafiba,vagy megbírságolják,de tudtommal a szabályok azért vannak hogy betartásk. Emellett ha kicsit is jártas lennél a dolgokban akkor tudnád hogy minden parancsra történik,nem a közrendőrt kell szidni,minden parancs fentről jön,a rendőrség csak egy végrehajtó szerv,a szabályokat,törvényeket a kormányunk hozza.

2013. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Ez a sok butus nedves Cunci csak azt felejti el, hogy ezek hivatások, amik náluk is előbbre helyezik a dolgokat, tehát pl kefeltek és csorog a telefon hogy menni kell, kihúzza belőled a farkát és se szó se beszed, elviharzik, ti meg ott fekszetek kielégítés nélkül, ez pedig sokszor ismétlődhet ami a kapcsolat végével jár, aztán rájönnek hogy elég nekik ég hétköznapi pasi is....
2017. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!