Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak annak van sikere a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak annak van sikere a nőknél, aki rendőr katona vadászrepülőpilóta vagy sportbajnok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Akkor a többség nyugodtam bek@phatja, aztán rakja a homokzsákot árvíznél magának.
2011. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Rakták is. Nehogy már azt hidd, hogy katonaság nélkül azok az emberek tétlenül néznék, ahogy elviszi a házukat a víz..


Persze, a többség bekaphatja. Csak az a kis apróság kerüli el a figyelmedet, hogy a többség pénzéből fizetik a katonaságot(meg a rendőrséget is, ha már itt tartunk), és nem fordítva. Magyarul az adófizetők pénzéből éltek, de azért az adófizetők bekaphatják, nem elég, hogy k-rva sok pénzt lehúz rólunk az állam, még a homokzsákot is magunknak pakoljuk, nem? Akkor meg mi a f*szért fizetem az adót és tartom el a katonaságot?

Az a nagy büdös helyzet, hogy amíg mi fizetjük a katonaságot, addig joggal pofázunk, ha nem vagyunk vele megelégedve. És ez igaz a rendőrségre is.

Ti meg tűritek. Mert ti vagytok az eltartottak. És ez az oka annak is, hogy cserébe megfelelő ellenszolgáltatással tartoztok. Többek között azzal is, hogy katasztrófa esetén pakoljátok a homokzsákokat(és ez a minimum), és nehogy már mi érezzük magunkat megtisztelve, hogy a katonaság méltóztatott kivonulni, és megszolgálni a fizetését.


Mert ellenkező esetben mondjuk a többség fogja egyszer azt mondani, hogy a katonaság bekaphatja, és nem lesz hajlandó fizetni a sok wannabe-rambó bohóckodását. Akkor meg aztán kíváncsi leszek, miből fogja eltartani magát a sok ex-katona, annyi biztonsági őrre nincs ám szükség..


Képzeld el úgy a szitut, mint egy cég, ahol a tulajdonos, azaz a főnök a többség, a katonaság meg az alkalmazott. Azt hiszem, könnyen belátható, hogy egy munkaadó a munkavállalótól vár valamit a fizetésért cserébe, mégpedig pontosan azt, hogy azt és úgy tegye, ahogy a főnök utasítja.

Meglehetősen abszurd helyzet lenne, ha a munkavállaló a semmiért kapná a fizetését, vagy esetleg nem követné a főnök utasításait és elvárásait, sőt, még neki lenne nagy a pofája, és ennek ellenére sem rúgnák ki, hanem kapná tovább ugyanúgy a fizuját.

Ugye hogy nevetséges, szinte elképzelhetetlen egy ilyen helyzet?

Pedig a rendőrséggel és a katonasággal pont ez a helyzet..

2011. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Soha nem jártam rendőrtisztire és a hadügyben sem vagyok kompetens, de elég sok rendőr ismerősöm van, egyikük sem hülye.

Szóval megint magadat égetted le.

2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Neked sok(mennyi is? 1000 körül?) rendőr ismerősöd van, egyik sem hülye(a te megítélésed szerint), és ebből számodra az következik, hogy én leégettem magam. Roppant egyedi logika, mást nem is fűznék hozzá. De ne szomorkodj, rendőrnek még jó leszel..
2011. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Ez nem Amerika. A katonák is fizetnek SZJA-t. Idio_a!

Na most akkor ki is az adófizető?

Sárdobálás előtt gondold végig!

2011. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

LEGKÖZELEBB MENJETEK TI TAKARÍTANI A VÖRÖS ISZAPOT, A VEGYVÉDELMI ZÁSZLÓALJ NÉLKÜL. NEM TI SZO_TATOK OTT NAPOKAT, HAJNALTÓL KÉSŐ ESTIG. AKKOR MINDEN EMBERNEK TERMÉSZETES VOLT, HOGY A VEGYVÉDELMISEK A HELYSZÍNEN VANNAK, HULLA FÁRADTAN, NAPOKIG. ÁLLJATOK BE, CSINÁLJÁTOK ÉS UTÁNA LESZÓLHATJÁTOK AZ EGÉSZET.


"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet... Tedd meg a lépéseimet, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem!!!"

2011. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Igen senki se nézné tétlenül ha a SAJÁT házát vinné a víz. Kíváncsi vagyok , hogy téged érdekel-e ha 200-300 km-re tőled valakinek elviszi a házát a víz. Megnézném ha te fognád magad és mennél segíteni. Ja , hogy már úgy büdös lenne a munka. Elárulom neked igen a katona is fizeti az adótól kezdve mindent. Hogy te abból az adóból amit ők fizetnek, kapod majd a nyugdíjad meg a kórházi ellátásod az le van szarva mi ?
2011. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"Ez nem Amerika. A katonák is fizetnek SZJA-t. Idio_a! "

Na és mégis a jó francból fizeti szerinted a katona az SZJA-t? :D

Elmesélem, hogy is működik ez: az állam beszedi az adót a magánszektortól(cégektől, alkalmazottaktól), aki tulajdonképpen a valós gazdasági értéket előállítja. Kifizeti a katonának a bruttó 120at mondjuk, és visszavesz adó formájában 20-at. Itt az a 20 ezer forint csak egy adminisztratív művelet, nincs mögötte megtermelt gazdasági érték, így az utána fizetett adó sem lehet nyilván többletbevétel az államnak.

Ennyit arról, hogy ki is az adófizető :D


"LEGKÖZELEBB MENJETEK TI TAKARÍTANI A VÖRÖS ISZAPOT, A VEGYVÉDELMI ZÁSZLÓALJ NÉLKÜL"

Nehogy már sajnáljalak, hogy az adómból élve nem csak a laktanyában vered egész nap a brét, hanem néha csinálnod is kell valami hasznosat..


"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat.."

Népszerű mostanában ez az idézet, de valójában ritka nagy baromság. Egy sorozatgyilkost is simán elítélek, anélkül, hogy végigjárnám a múltját.


"Kíváncsi vagyok , hogy téged érdekel-e ha 200-300 km-re tőled valakinek elviszi a házát a víz. Megnézném ha te fognád magad és mennél segíteni."

Igen, érdekel. És mennék is segíteni, de nekem is dolgoznom kell, és nem érek rá. Ha meg mégis elmennék, akkor kirúgnának. A katonának viszont ez a dolga, ezért kapja a pénzét, ő sem szivességből megy, fogd már fel.


"Elárulom neked igen a katona is fizeti az adótól kezdve mindent. Hogy te abból az adóból amit ők fizetnek, kapod majd a nyugdíjad meg a kórházi ellátásod az le van szarva mi ?"

Fingod sincs a dolgokról. A valós gazdasági értéket a magánszféra produkálja. Erről szed le az állam egy bizonyos százalékot magának, mint adó. Az állami alkalmazottak - köztük a katonák - adózása a mérlegen semmit sem változtató művelet. Nem újonnan létrejött értéket adóztatnak meg. Ha azt mondanák, hogy mostantól az állami alkalmazottak nem adóznak, mert nekik egy fix nettó bérük lesz, akkor sem történne semmi. De már fentebb leírtam.


Ennyire ne legyetek már hülyék..


Amúgy meg nem tudom, mi a f*szt sírtok, hogy homokzsák-pakolás így-úgy, mintha minimum a gulágon kéne robotolni étlen-szomjan napi 16 órában.. röhej. Akinek van két keze, meg két lába, az oda tud menni, és pakolni a zsákot, nem kell ezt itt k*rvanagy hőstettként villogtatni, azé' nem arról van szó, hogy visszavertek egy 10xes túlerőben lévő inváziós haderőt.. pláne, hogy ezért kapják a fizetésüket.

2011. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Na jó. Elértem azt a szintet ami alá már nem vagyok hajlandó menni.

Te pedig remélem megkapod az élettől egyszer a leckét.

Áltudományos okoskodás, fröcsögő előítéletek. Ez ma Magyarország átlagembere. Bátran szidalmaz valamit amiről fogalma sincs.

2011. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Én 5 évig éltem a 8. kerületben. Nagyon sokszor láttam rendőrautót, viszont mindig egy helyen: a gyrosos előtt. Pedig talán a 8 kerben máshol is lenne rá szükség... arról nem beszélve, hogy egyszer akartam feljelentést tenni, akkor is szájhúzgálva vették fel, mondván úgyse kapják el, mit csinálom nekik a felesleges papírmunkát, és még engem b@szogattak. Úgyhogy többet nem fordulok a tisztelt magyar rendőrséghez.


A katonának meg ne sírjon a szája, van 2 évente egy árvíz, meg 2000 évente egy vörösiszap katasztrófa, az év többi 11 hónapjában meg meresztheti a seggét, és ihat... az égvilágon semmit nem csinálnak.


És bár tény, hogy nem ismerem az összes katonát meg rendőrt, de akivel eddig én találkoztam, az mind síkhülye volt. Beleértve a magasabb rangúakat is (sőt, a rendőrfőkapitány általában a legidiótább). Meg az is biztos, hogy katonának meg rendőrnek nem az eszükért mennek az emberek. Ettől függetlenül mindegyik azt hiszi, ő sz@rta a spanyolviaszt.

2011. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!