Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk, lányok! Ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, lányok! Ha annyira nem számítanak szerintetek a külsőségek egy kapcsolatban, akkor miért a jó csajok/pasik után sírtok hogy nem akarnak járni veletek és nincsen soha párotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Modell külsője csajok/pasik hányingerek. MInden mű rajtuk, minden ronda."


Vannak természetes adottságokkal rendelkező modell-lányok, ők nagyon szépek, ne hívd őket hányingernek csak mert te nem vagy szép önmagad szemében!


És szerintem ez a gerinctelen viselkedés, amikor valaki irigy a másikra azért amije van és ezért elkezdi automatikusan becsmérelni az illetőt anélkül hogy tényleg ismerné őt! Szép magyar szokás, gondoljunk csak a külsőn kívül akár az anyagi helyzetre is!

2011. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki ronda még tetszhet neki egy jó csaj.

Nem törvényszerű hogy a rondának egy rondával kell járnia.


Én se vagyok álompasi, van aki azt mondta hogy jól nézek ki, de a tapasztalat azt mutatja hogy nem kellek senkinek, legalábbis annak nem aki nekem kell, olyannál meg nem próbálkoztam aki nem érdekel.

Ezért nem fogom lejjebb adni. Nem tudnék egy olyannal járni aki nem tetszik. Nem tudnék vele lefeküdni még lyuk-lyuk alapon se.

2011. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

"csak mert te nem vagy szép önmagad szemében! "

Te meg miről beszélsz? Én szépnek tartom magamat, évek óta sportolok, szép izmos testem van, és nincs rajtam SEMMI mű!

2011. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy közben szidják a lányokat, hogy nekik csak a külső számít.
2011. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem már sokszor csúnyáztak le, de nem tartom magam annak. Eddig csak szép barátnőim voltak, de mindig csak az fogott meg bennük ahogy velem viselkedtek, nem különösebben érdekelt, hogy szépek. :) A csúnya, de kedves lányok meg elküldenek mindig. :D Az a baj, hogy főleg a csúnyácska lányok nincsenek tisztában az adottságaikkal, és sajnos sokszor tahóbbak mint a náluk sokkal szebb nemtársaik.
2011. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a válaszokat igazán.

de pl én se vagyok egy Adonisz meg tudom hogy nem vagyok egy tipikus ideál de elfogadtam hogy igy nézek ki és sikerül magabiztosságot kisugároznom és igy ragadnak a csajok. kapcsolatban vagyok 5 hónapja egy olyan csajjal aki egy 100x jobbat is találhatna mint én de nem :D

valamiért engem szeret és így van jól. ha elfogadod magad és jókisugárzásod van és magabiztos vagy akkor már félúton vagy :)

2011. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mar nem azert.. de az hogy valakinek modell kulseje van nem jelenti rogton azt hogy teljesen mu. Teljesen buta vagy. es ontelt is. Lehet nincs rajtad mu, de a termeszetedrol mar ezek alapjan a valaszok alapjan is leri hogy gonosz vagy. rajtam sincs semmi mu. Es megis izmos a testem, es nagyon sok embernek tetszem.. Vajon miert van?? Kisugarzas. nagyon fontos dolog, amjivel barkit meg lehet fogni. Persze csak ha pozitiv, es vadito ( nem feltetlen) Neked eleg negativ lehet...
2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Buta és öntelt? :D:D Egyre jobb :D:D

Akkor hidd azt, hogy az vagyok ;) Értem rajonganak a pasik. Pedig nem vagyok modellalkat. Biztos egy 10 éves kisfiú vagy, aki itt éli ki magát, hogy ismeretlenekre mond midnenfélét :D.

2011. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan mutass egyetlen modell alkatú nőt, akinek minimum MŰkörme nincs, egy nincs olyan. Általán műköröm, hajhosszabítás, HAJFESTÉS, az se igazi.
2011. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mivel felhuztad magad ezert lehet benne valami. Masreszt. a mai eves kisfiuk nem ertenek ezen szavak jelenteset, szoval ez vesztett meccs. Masik fele. az egy dolog hogy rajonganak erted a pasik.. De azon elgondolkodtal mar hogy miert? Erdemes lehet. Nem ismerlek, nem akarlak kritizalni sem. Azt sem tudom hany eves vagy. Tippem van csupan a hangnembol...
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!