Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mentem kilencedikbe és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem kilencedikbe és a suliba van egy helyes, tizedikes srác. Úgy történtek a dolgok, hogy heti egyszer együtt járunk gyógytesire. Nagyon tetszik és úgy vettem észre, mintha én is neki, de honnan tudhatnám meg biztosan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Gyógytesi! Mekkora gyíksrác lehet már? Ott mindenki húzza a lábát, meg szörcsög? Vagy ez is valami látens ratyidolog? Gyógytesi. Az en sulimban meg csak rendes tesi volt.
2012. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha esetleg vannak kétemberes feladatok, akkor kérdezd meg, hogy lesz-e veled együtt. Gondolom át kell öltöznötök, próbáld meg, hogy megvárod az óra végén és beszédbe elegyedsz vele.

Köszönj neki, mosolyogj, ha találkoztok. Előbb-utóbb csak kiderül. Ha nem meri és már nagyon nyilvánvaló, hogy ő is akar valamit, akkor lépj te, de addig add meg a lehetőséget, hogy ő kezdeményezzen. Normális pasik még tudnak kezdeményezni.

Sok sikert!

2012. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, és 07:16-os, te egy bunkó paraszt vagy, már ne is haragudj.
2012. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
16:39-es vagyok. Most látom, hogy 1 évvel később válaszoltam, miután kiírtad. Azóta lett valami a dologból? :)
2012. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A gyógytesin tenyleg mindenki szörcsög es húzza a lábát???

Es mi van ha összejönnek es aztan veletlenül összeakad a labuk? :D

2012. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!