Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H. Lyének fog nézni ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H. Lyének fog nézni ezért?

Figyelt kérdés
Bejelölt engem egy cuki fiúú akit nem is ismerek..egyből megtetszett. A buszon együtt járunk. Egy ideig bámult is engem de azután abba hagyta, megtudta, hogy tetszik nekem. NEm mertem a szeme elé kerülni. De azután vettem a bátorságot és irtam neki a facebookon. Vissza is irt. Azután megharagudtam rá mert a barátnőim elmesélték miket irtak vele. Nagyon megharagudtam rá. Akkor minek van az ismerőseim között ha nem is ir nekem. Foglalja csak a helyemet. Tehát kitöröltem. És most meg vissza akarom jelölni de félek, hogy hülyének fog nézni ezért nem merem. Igen most az jön minek törültem ki de akkor is. Nagyon tetszik nekem és azt mondta max. barátság lehet közöttünk. DE még nem is barátkozik velem. Én kezdeményezek mindig. Most mit csináljak nyugodt szivel jelöljem be újra? Ő 15 én 13 lány
2011. okt. 6. 19:32
1 2
 11/20 anonim válasza:
nincs mit am te is segithetnél :DD én pasi vok 14 éves mingya nem tok becsajozni :S pedig sztem eléggé jol nézek ki szemuveges stb h kell mert én mindig be vok szarva h elbaszom és nem jut eszembe téma h csináljam h legyen csajom? és félek atol is h kirohognek az osztálytársaim mert van csajom -.-"
2011. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hehe...köszii..mondjuk nekem a facebookom kitörli simán az ismerőseimet....apukámat is kitörölte a barátnőmet is kitörölte..igaz azt a fiut én töröltem ki...heh...
2011. okt. 6. 20:02
 13/20 A kérdező kommentje:
ettől ne félj..ha kiröhögnek akkor irigykednek...egy lányt vagy is engem ugy lehetne lenyugözni ha valaki inkább kezdeményez mint h én dolgozzak azon h most mit csináljak...én mondjuk szeretem ha kapok meglepiket ugy h nem is tudom kitől van...gyere privibe
2011. okt. 6. 20:05
 14/20 anonim válasza:
-.-" nem baj segitettem te josz :DD segits h csajozak be?
2011. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
máár megirtam ...privi? tamika142@freemail.hu itt az e-mail cimem
2011. okt. 6. 20:06
 16/20 anonim válasza:

koszkosz :)) am

akk szia

és koszi csak tod én is épp tegnap regisztráltam házi ugyben :DD és felnéztem a randi oldalra :DD kezdo vok nem tom mi hol van mi mit ir kosz szia

2011. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
oké okéé szia
2011. okt. 6. 20:13
 18/20 anonim ***** válasza:
ne neten csajozzatok vazze
2011. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
:DD ne ma csak én is kértem tole segitséget és nem irja h nem tilos :PP
2011. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát igen...
2011. okt. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!