Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem vagyok olyan, mint azok a lányok, akiket istenít, lehetek én is jó neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és mondta, hogy én is tetszem neki, de odavan pl. a Való Világos Seherezádéért, meg Paris Hiltonért, meg ilyenek, én viszont visszafogottabb lány vagyok, vagyis más stílusú. Persze ha mondjuk ilyen Kim Kardashian, vagy Nicole Scherzingerért lenne oda, akkor azt mondanám, hogy oké, ők tényleg nagyon szépek, de neki ilyen ribik tetszenek a TV-ből. Ettől függetlenül még lehet köztünk valami? Csak mert ha neki eleve ilyenek tetszenek, én meg inkább az elegánsabb vonalat képviselem, akkor nem tudom, miért tetszem neki, vagyis félek, hogy attól még a szíve odahúz az olyan lányokhoz.

17L


2011. okt. 8. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást. Akit ilyen nők izgatnak, az nem egy értékes srác.

20/F

2011. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!