Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akik szépnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik szépnek tartjátok magatokat, illetve mások annak mondanak. Hányszor szólítanak le titeket csak úgy hétköznap, mondjuk az utcán, tömegközlekedési eszközön, suliban stb? és szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
egy kalap alá vesztek mindenkit és már-már megszokottá vált ha valaki szeretne titeket megismerni?
2011. okt. 14. 19:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Leszólítani heti egyszer-kétszer szoktak, de mivel mindig sietek és fülhallgató van a fülemben, legtöbbször mire feleszmélek az álmodozásból, már el is mentem mellettük. Meg ezek legtöbbször a "Jó a segged" kategóriás beszólások. Nézni minden nap megnéznek, nagyon sokan. Szórakozóhelyen szinte mindig odajön valaki. Inkább így szoktam ismerkedni, mint utcán.
2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

Szórakozóhelyre nem járok, de utcán a szokásos duda, bámulás, jó a seggedcsöcsöd mellett úgy 1-2 hetente leszólítanak normális szöveggel és elkérik a számom vagy meghívnak valahova. Én is próbálom kerülni ezt a helyzetet, zenét hallgatok vagy magam elé nézek és nem bámészkodok. Nekem ez nagyon kellemetlen és nem is teszek semmit azért, hogy bárkinek felhívjam a figyelmét.


A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


Én is ilyen vagyok, de nem értem, ezzel mi a baj? Soha nem mennék el idegennel randira, de ha nem ismerem, még csak tetszeni sem tud csak a külső alapján, ahhoz hogy akarjak tőle valamit, valamennyire ismernem kell. El sem tudom képzelni, hogy elmegyek egy vadidegennel randira, mindketten tudjuk, miért vagyunk ott és erőltetetten próbálok bemutatkozni meg várom, hogy van e valami szikra... Kínos lenne.

2011. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, bocsánat, ezt kritikán alulian fogalmaztam meg :(
2011. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 napietus ***** válasza:
100%
aki akarja, érti, aki meg bele akar kötni, úgyis bele tud, akárhogy megfogalmazod.
2011. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:24

nem volt kritikán aluli. mindenesetre kösse fel a gatyáját az a srác aki ismeretlenül meg akar ismerni :D

2011. okt. 14. 22:38
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
imponáló, de közben elég idegesítő is amikor az iskolában nem tudok úgy végigmenni a folyosón, hogy ne lenne kínos csend és néhány fiú ne szólna be valamit, mert attól vagány lesz..ha az utcán bámulnak olyankor nem idegesítő, ha mondjuk barátnőmmel vagyok. facebookon már az agyamra megy a sok színvonalon aluli férfi és fiú aki nem tud leszállni rólam, de még olyan is volt, akinek lett volna nálam esélye, ha nem akaszkodik rám túlságosan..szórakozóhelyeken én kihasználom a lehetőséget, ha meghívnak egy italra, de semmi több, utána eltűnök:) igazából igen kicsit kezd megszokott lenni, hogy meg akarnak ismerni, csak ezt nem pofátlanul nyomulva kéne tenni..
2011. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

A válasz megírásának időpontja: 10-14 22:24


akkor mégis, hogy a jó bús p.icsába ismerkedsz ha soha nem állsz szóba idegennel?:D

2011. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
69%
lényegtelen, hogy hol vagyok olyan mindig van aki akkora suttyó, hogy egy 'jó a segged' vagy 'felpróbálnálak'-ot bedob. viszont olyan aki tényleg meg akar ismerni elég kevés.
2011. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

Szórakozóhelyre majdnem minden hétvégén megyek, általában a barátommal, de nem szoktunk egymás nyakában lógni! Szinte minden alkalommal odajönnek ismerkedni és beszélgetni. Szerintem azért, mert feltűnő szőke hajam van és magas, vékony lány vagyok, aki szexisen öltözködik, és nagyon szeretek táncolni, látják rajtam, hogy milyen jól érzem magam. Nem küldök el senkit, ha normálisan jön oda. Még jól is jön, hogyha barátom is látja, milyen kelendő vagyok:) Esténként 3-4-5 sráccal szoktam beszélgetni (ezek a nem bunkók, a bunkókat válaszra sem méltatom).

Utcán nekem is csak inkább beszólogatnak... De volt már, hogy buszon levelet írtak nekem vagy odajöttek az utcán valami hülye kifogással:)

Hostesskedés alkalmával is jöttek oda páran, egyikük egy sárga csekket hagyott ott a nevével, címével, van aki megvárta míg cégzek és meghívott egy üdítőre, van akik csak úgy beszólogatnak ott is...

2011. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
Még tizenévesen a távolsági buszon kétszer szólítottak le, huszonévesen vonaton egyszer, Hév-en egyszer, múzeumban egyszer, parkban egyszer. Többségük - kettő kivételével - elviselhetetlen alak volt! Ja, meg volt egy a bevásárlóközpontban, aki nem mert leszólítani, csak egyfolytában nézett, még hátra is nézett utánam, na őt sajnálom, hogy elmulasztottam.
2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!