Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akik szépnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik szépnek tartjátok magatokat, illetve mások annak mondanak. Hányszor szólítanak le titeket csak úgy hétköznap, mondjuk az utcán, tömegközlekedési eszközön, suliban stb? és szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
egy kalap alá vesztek mindenkit és már-már megszokottá vált ha valaki szeretne titeket megismerni?
2011. okt. 14. 19:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és (előző vagyok) tapasztalatok: merjen a fiú leszólítani, de nagyon óvatosan közeledjen, beszéljen hétköznapi/ a helyzethez kapcsolódó témáról, és ne térjen rögtön arra a kérdésre, hogy ,,van barátod?", mert ez nagyon elriasztja a lányt. Ha van barátja, úgyis leráz téged.
2011. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

"A válasz megírásának időpontja: 10-14 22:24


akkor mégis, hogy a jó bús p.icsába ismerkedsz ha soha nem állsz szóba idegennel?:D"


10-17 12:44


Ez komoly kérdés vagy csak belém akarsz kötni, mert rontom az utcán ismerkedős esélyeidet? Sehol nem "ismerkedem" pasiszerzési céllal idegenekkel. Valamennyire megismerek embereket, akikkel itt-ott találkozom, barátok barátai, suli, munka, akármi, és ha megvan az alapja az érdeklődésnek, akkor tovább lehet lépni. Vagy elhív randira, ez akkor történik meg legtöbbször, amikor már van ki nem mondott vonzalom, vagy sok egymás nézegetése után megcsókol, amiből általában valószínűsíthető, hogy innentől járunk/megpróbáljuk.


Kétféle pasi próbálkozik, az undorító és az, aki önmagát jópasinak tartja, nekem egyik sem jön be. Akik nekem tetszenek, ők nem jönnek oda.


Nekem nem kell olyan pasi, aki képes külső alapján utcán leszólítani egy lányt. Minden értetlenkedő pasinak mondom, hogy egy viszonylag szép lány, aki nem dugni akar, hanem barátot, le fogja koptatni az összes olyat, aki a látványra gerjed. Sok van belőlük, előlem meg ők veszik el az esélyt, hogy találjak egy értékesebb embert, úgyhogy nem sajnálok senkit, akinek az utcán nem mondok igent. Hagyjatok már választani..

2011. okt. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mások szerint nagyon szép vagyok, de még soha az életben nem szólítottak le. Megnézni megnéznek, de azt sem mindig. Nagyon visszafogottan öltözködöm.
2011. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

szioka ,


én mondjuk általában autoval közlekedek vagy a párom mindeg ott van velem ... de ha ugy adodik hogy magam elindulok akkár a boltig is biztos hogy egy két pasi belém köt :O( én ennek abszolut nem örülök mert az évek soran nagyon meg untam ... persze ezek a hüje szöveges pasik ... olyan hogy normalis pasi szolitson le es latom rajta hogy nem csak azt akarja olyan csak ritkan fordult elö !!! de nálam mondjuk nem sok szerencsevel jartak mert 27 L vagyok es eddig 3 hoszu kapcsolatom volt es nem talalkozgatam csak ugy pasikal.

De tudom fiuk nektek sem könyü manapság egy normalis jó nöt talalni ....

2011. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nálam nem leszólítás van, hanem ilyen "jókívánságok" pl, buszon ha elmegy mellettem egy srác jóreggelt kíván ismeretlenül. strandról jöttünk ki múltkor bnőmmel és ettünk valamit, és a kapuba 5-6 srác állt, és jó étvágyat kívántak (: szerintem aranyosak ;)
2011. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában akkor szólítanak le a legtöbben,ha építkezés mellett megyek vagy késő este egyedül,de engem eléggé zavar.A normálisabbak csak bámulnak.A nyárban főleg azt nem szeretem,hogy nem lehet az utcán végig menni egy rövidnadrágban anélkül,hogy ócsároljanak...pedig 40fokban nem fogok hosszu nadrágba dolgozni menni.És még ami szomorú,hogy mostanában már szinte csak a testet nézik,tavaly nyáron baleset miatt megégett az arom(nem a napon égtem le,égési sérülés volt)és még akkor is le szólítottak.(szerencsére rendbe jött)
2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Én bárhová megyek mindig valaki észrevesz és vagy odajön és megkérdezi a nevemet, majd fel vesz facebookon, vagy valakitől megtudja :) szerintem aranyos dolog, mivel már a mai világban inkább lájkolgatással szokás kimutatni ha valaki tetszik...

persze miután felvesznek facebookon, sokat lájkolnak, de ha nem tennék meg azt a lépést hogy odajönnek hozzám, akkor lájkolni sem tudnának

2013. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mundug
2023. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!