Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nektek milyen "duma"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18fasd kérdése:

Lányok, Nektek milyen "duma" jön be ha egy ismeretlen srác odalép hozzátok utcán/szórakozóhelyen? És mi az amivel egyértelműen jelzitek hogy nincs/van esélye? És mennyire szeretitek ha a srác ragaszkodik hozzátok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és barátnőm még nemvolt. Nagyon félénk vagyok emiatt "is", és nemnagyon tudok normálisan elbeszélgetni egy lánnyal ha nem ismerem eléggé. De főleg a súlyfeleslegem tesz félénké, 95kg vagyok és 185 cm magas, régen edzettem is, kb 15 kg felesleg orvos szerint amit egyszerűen nem tudok leadni... És sajnos/nem sajnos az ideálom nem éppen alacsony, és nem tudom alább tenni. Persze nem a kényes plázacicák érdekelnek...
2011. okt. 15. 01:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kezd a szomszéd macskával.
2011. okt. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
előző voltam *kezdd, bocs, késő van
2011. okt. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
duma/nem duma, ezt írtam, de mégis hogy szólítsam meg, arra akartam rákérdezni
2011. okt. 15. 02:00
 14/24 anonim válasza:
77%

szedd má össze magad ember me az életbe nem lesz csajod aztán megnézheted magad. vagy ha legidősebb szűz férfi cimre pályázol akkor hajrá ;)


Csak magadat kell adnod. ez nem szerepjáték.. vagy bejössz neki vagy nem ez ilyen.Nemárt ha jó a humorérzéked,szárnyal a fantáziád és kreativ vagy

2011. okt. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
A lányoknak az a duma jön be, amit jóképű fiútól hallanak.
2011. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a duma számít, hanem ahogy mondod.
2011. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

"de mégis hogy szólítsam meg, arra akartam rákérdezn"


Szia, Kovács Pisti/Nagy Géza/stb vagyok, blabla

2011. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem olyankor szólítsd meg amikor nem rohan.

Csak egyszerűen, amit már előttem is leírtak, soha nem próbáltam, de szerintem nem jönnek be a csajoknak az ilyen Johnny Bravo féle macsó dumák.

2011. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
olyat mond,amin meghökken, megdöbben, ami hülyeség. Akkor elsőre nem koptat le, mert gondolkodik, hogy miért nem érti azt, amit mondasz neki
2011. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Ami belefér az hogy 'Úgy nézel ki mint a harmadik barátnőm! Eddig két barátnőm volt!(: ' Többnyire a lányoknak ez még bejön de az 'ilyen szép lánynak hogy hogy nincsen barátja' a leges legidegesítőbb.
2012. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!