Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nektek milyen "duma"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18fasd kérdése:

Lányok, Nektek milyen "duma" jön be ha egy ismeretlen srác odalép hozzátok utcán/szórakozóhelyen? És mi az amivel egyértelműen jelzitek hogy nincs/van esélye? És mennyire szeretitek ha a srác ragaszkodik hozzátok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és barátnőm még nemvolt. Nagyon félénk vagyok emiatt "is", és nemnagyon tudok normálisan elbeszélgetni egy lánnyal ha nem ismerem eléggé. De főleg a súlyfeleslegem tesz félénké, 95kg vagyok és 185 cm magas, régen edzettem is, kb 15 kg felesleg orvos szerint amit egyszerűen nem tudok leadni... És sajnos/nem sajnos az ideálom nem éppen alacsony, és nem tudom alább tenni. Persze nem a kényes plázacicák érdekelnek...
2011. okt. 15. 01:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

erőltetett duma semmiképp nem jön be és az se ha azt mutogatja valaki h ő a "falkavezér"


lehet h hülyén hangzik de az nagyon bejön ha valaki hasonló/ugyanolyan zenét hallgat mint én leginkább azért mert a legtöbben csak annyit mondanak arra amit hallgatok h "mi ez a sz*r?!" :S


"De főleg a súlyfeleslegem tesz félénké, 95kg vagyok és 185 cm magas, régen edzettem is, kb 15 kg felesleg orvos szerint amit egyszerűen nem tudok leadni..."

szerintem járj el konditerembe. nekem azok a pasik is bejönnek akiken van egy pici zsír de persze legyen izmos is, szóval a szálkás izomzat nem igazán jön be

de szerintem a legfontosabb az arc

ha egy srác helyes akkor majdnem akármilyen lehet a teste, nekem bejön :)

2012. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21-es vagyok


az a fontos hogy mosolyogj, nevettesd meg :)

az is jó ha bókolsz neki, mi csajok ezt nagyon szeretjük, ha egy picit önbizalomhiányos csajjal van dolgod ez mégjobb :)


és az önbizalomhiányos NEM egyenlő azzal h ronda

2012. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
25%
FOGGYÁ LE!!
2012. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A rondább, illetve ilyen nincs, szóval a nem olyan szép nőkkel nekem nem volt jó tapasztalatom. Ha azzal a céllal mész, hogy legalább nekik már csak kellek, akkor azt megérni, és sokkal megalázóbban fog elküldeni, mint egy jó nő. Nálam így volt.
2013. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!