Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélgetek egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélgetek egy lánnyal és mondom neki hogy van kocsim és a 4-ik kérdése az hogy milyen kocsid van? Akkor az már rosszul kezdődik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:26


Tényeket mondasz! :)


De miért szörnyű "érzelmesen" beszélni egy tárgyról? Miért gondolod így? Te mit érzel a tárgyakkal kapcsolatban? :S


18/F

2011. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
En csaj vagyok, es ha szoba kerul a kocsi, akkor persze, hogy megkerdem, hogy milyen fajta. egyreszt azert, hogy fenntartsam a tarsalgast, masreszt meg erdekelnek az autok, mert vezetni tanulok. De ez nem jelenti, hogy az anyagi helyzete erdekel, mert altalaban nem is tudom, hogy melyik kocsi milyen marka es mennyibe kerul. Es a masik dolog, hogy sajat kocsira hajtok, nem igazan erint mase.
2011. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ti fiuk, sokszor elizelitek mert vaganykodtok (egyesek) a BMW -kel mert remneykednek abban, hogy egy autoert sokan beadjak a derekukat csajok es megszoktattatok a lanyokat ezzek, hogy kerdezzenek ra.

Jartam, ugyhogy magatol kezdte reklamozni, hogy neki milye van, hogy jobb benyomast keltsen szamomra es utanna pedig azt mondta, hogy anyagias vagyok! Akkor hol van itt az egyensuly?

miert meselni meg kerdezni most el kell donteni, hogy mi legyen ....

2011. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentem randizni egy ismeretlennel (chaten találkoztunk - ma már csak röhögök rajta, hogy ilyet is csináltam régen :)).

Ott várt valami Renault-ban, beültetett és kb az 5. percben már azt mesélte, hogy hány kocsija van még ezen kívül, azok milyenek, illetve közvetlenül ezután rátért, hogy nekii milyen rossz, hogy csak a pénzéért szeretik a csajok... Fél óra múlva menekültem (közben majdnem sikerült elcsapnia egy papát az unokájával egy mellékutcában).

Tehát fiúk, ha nem tartanátok fontosnak közölni, hogy milyen - és hány - kocsitok van, talán a lányok sem kérdeznének rá...

2011. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

koszi szepen, hogy megerositetted a velemenyem

en elozo lany vagyok aki irt elotted

2011. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ugyan csak en

En megismerkedtem egy ugyveddel aki mind csak azzal dicsekedett, hogy mennyit keres es milye van neki es mit ert el az eletben es utanna pedig o neki jart a szja, hogy igenyes vagyok es penzehes

2011. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!