Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális lányok! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok! Mi a véleményetek magatokról?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél olvasom, hogy nem találtok magatoknak normális fiút. Mégis mi az oka, hogy egyedül vagytok? Külsőleg van problémátok? Mert vagyunk normális fiúk elegen és valahogy csak össze kéne jönnie... Nem értem, hogy miért van ez. (Nem mellesleg én is normális lányt keresek) 22F
2011. okt. 16. 14:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Velem az a legnagyobb baj, hogy nem járok el szinte sehova, pedig lenne lehetőségem. Igazi otthonülő típus vagyok sajnos.:D 17/L
2011. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Walk With Me ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, de szerintem is ez az egyik ok amiért mi "normálisok" nem találunk egymásra, amit az első írt: nem tudunk hol összefutni / nem vagyunk szem előtt.
2011. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is erre gondoltam. De akkor is:D Ha máshol nem, akkor legalább a buszon, vonaton, villamoson stb. csak össze kéne futnunk. Igaz, ott nem derül ki, hogy ki a normális és ki nem az.
2011. okt. 16. 14:08
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Először is a külsőmmel sem vagyok jóban. Van rajtam egy kis felesleg, az arcom sem túl szép. Öltözködésben sem vagyok kihívó, nincs is mit mutogatnom, így nem hívom fel magamra a figyelmet. Meg aztán ritka, akinek bejön az én melankólikus-komoly személyiségem. De ezt hiszem, bennem is van hiba, mert nagyon kevés embert engedek magamhoz közel, pedig ha megismernének, más lenne a véleményük rólam. De még van időm, nem nagyon erőltetem a dolgot, valahogy bízom abban, hogy majd eljön, aminek el kell jönnie :) 17/L
2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

"De még van időm, nem nagyon erőltetem a dolgot, valahogy bízom abban, hogy majd eljön, aminek el kell jönnie :)"

Ebbe ne bízz! Én már 22 vagyok, tudom mit beszélek:)

2011. okt. 16. 14:09
 6/56 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:04


Mit szeretsz csinálni? Milyen fiúk érdekelnek? Hogy érzel ezzel a témával kapcsolatban?


18/F

2011. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

Normális csaj vagyok, annyi a próblémám, hogy van rajtam plusz 5 kg, ami nagyon zavar és én úgy gondolom,hogy amíg én nem fogadom el magam, addíg mástól sem várhatom ezt el. Sok pasi mondta már, hogy szép vagyok, főleg az arcom ami tényleg nagyon szép, s arra büszke is vagyok, de annyira zavar a súlyfeleslegem, hogy ha odajön egy pasi hozzám folyton arra gondolok, hogy ha összejönne is valami se tartanak sokat, mert biztos észrevenné a srác, hogy mennyire elégedetlen vagyok magammal és nem hinném, hogy ez bejön a fiúknak, hogy én folyton a testem miatt vagyok kibukva. Épp ezért most kezdtem el változtatni a testemen, s eldöntöttem, hogy többet nem rinyálok, hanem cselekszek, s remélem így egy jó kapcsolatom is lesz egyszer.

18 L

2011. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

ma 14:14!


Magyarul neked önbizalomhiányod van. Pedig pozitív visszajelzéseket kapsz a fiúktól.:)

2011. okt. 16. 14:17
 9/56 anonim ***** válasza:

14:04-es vagyok

Csupa otthonülős dolgot szoktam csinálni. Filmet nézek, olvasok, bringa, meg ilyenek. Egyébként soha nem volt ideálom, meg igazából nem is a külső a legfontosabb szerintem, a lényeg, hogy legyen ápolt, meg férfias.:D Viszont apám miatt nem nagyon tudok megbízni senkiben, csak hosszú idő után, szóval szerintem az a legnagyobb problémám, hogy kizárom az új embereket, mert félek a csalódástól.

2011. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

ma 14:21!


Figyelj, bulizni én sem járok. De attól még nem vagyok otthonülő. Írtad, hogy bringázol... azt otthon csinálod?:)

2011. okt. 16. 14:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!