Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális lányok! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok! Mi a véleményetek magatokról?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél olvasom, hogy nem találtok magatoknak normális fiút. Mégis mi az oka, hogy egyedül vagytok? Külsőleg van problémátok? Mert vagyunk normális fiúk elegen és valahogy csak össze kéne jönnie... Nem értem, hogy miért van ez. (Nem mellesleg én is normális lányt keresek) 22F
2011. okt. 16. 14:02
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

ma 14:41!


A leírásod alapján nincs semmi gond az alakoddal.:)

2011. okt. 16. 14:52
 22/56 anonim ***** válasza:
ma 14:27! azért aranyosak a beszólásaid, mert látszik, hogy próbálod megérteni az embereket és pl. engem sem hülyéztél le azért mert folyton a külsőmmel bajlodok. Sokan állítják, hogy a külső nem lényeges, de én nem szeretek hazudni saját magamnak, egy olyan dolgot, ami az emberbe van kódolva nem nagyon lehet befolyásolni, hiszen az ember természeténél fogva a szép dolgokhoz vonzódik, az meg más dolog, hogy kinek mi szép.
2011. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

ma 14:58!


Természetes, hogy a széphez vonzódik az ember. Csak hát kinek mi a szép. Itt a gyk-n is szokták írni, hogy csak a belső számít stb. Hazugság! A fiúknak és a lányoknak is ugyanúgy számít a külső. Lehet itt mellébeszélni, hogy egy jó belső kiküszöböli a külsőt, de ez nem igaz. Nekem is számít, hogy az adott lány tetsszen. Nem kell bombázónak lennie, csak külsőleg is vonzódjak hozzá. Ennyi.

2011. okt. 16. 15:04
 24/56 anonim ***** válasza:
ma 14:27! vagyok, ezek szerint te is hozzám hasonlóan vélekedsz, végre egy őszinte ember. Ha úgy vesszük az utcán is a szép pasik vagy nők után fordul meg az ember anélkül, hogy akarja. Szerintem szép nők csúnya pasival általában akkor jönnek össze, ha azelőtt évekig baráti viszonyban álltak, s szerintem inkább ilyen esetben fordul elő, hogy egy idő után annyira megszokod a másikat, hogy elvonatkoztatsz a külsejétől. Máskülönben ez az egész mese amiről a többiek hazudoznak felesleges duma. Okos ember vagy te, csípem, hogy ilyen realisztikus vagy.
2011. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

ma 15:10!


Tudod az a baj, hogy ez egy anonim oldal és még itt is hazudoznak a belsőről meg a külsőről. Hogy mi értelme van ennek, azt nem tudom. Elismerem, nem vagyok egy adonisz, aki után bomlanak a csajok. De azért az átlagos kategóriát minimum megütöm(úgy is fogalmazhatnék, hogy nagyjából megvagyok elégedve a külsőmmel). Belsőleg meg főleg nincsenek problémáim.(legalábbis amennyire megtudom ítélni). Természetes, hogy nem fogok összejönni egy olyan lánnyal, aki nem tetszik. Nekem is vannak igényeim, de egyáltalán nem nagyok. Mint írtam, kell, hogy külsőleg is meglegyen a vonzalom. És ez minden embernél így van, csak sokan nem ismerik be. Aztán vannak olyanok is, akiket írtál. Régóta ismerik egymást stb. Meg van az önbizalom-hiányos kategória is, amikor az adott fiú vagy lány összejön egy olyannal, aki nem is tetszik neki, mert azt hiszi, hogy másnál nincs esélye. Pedig teljesen természetes, hogy számít a külső. Ugyanis különbözőek vagyunk és nem mindenkinek ugyanaz a szép. Így van rá esély, hogy mindenki megtalálja a hozzáillő, neki tetsző társat:) De ez csak elmélet, mert a gyakorlatban nekem se jönnek össze a dolgok.

2011. okt. 16. 15:24
 26/56 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt barátnőd?
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
ma 14:27! vagyok jó tudni, hogy léteznek ilyen normális srácok, mint csak sajnos eddig kevés ilyennel találkoztam. Hány éves vagy, hogy ilyen érett a gondolkodásod?
2011. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

ma 15:25!


Ezt miből szűrted le? Vagy, hogy miből következtetsz erre?:D

2011. okt. 16. 15:41
 29/56 A kérdező kommentje:

ma 15:34!


A normálisak sajnos mindig elkerülik egymást, ezt én is tapasztalom. 22 vagyok:)

2011. okt. 16. 15:43
 30/56 anonim ***** válasza:
ma 14:27!vagyok... és még humorod is van...Üdv az egymást elkerülők klubjában...ezek szerint ebben is hasonlítunk :))
2011. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!