Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális lányok! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok! Mi a véleményetek magatokról?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél olvasom, hogy nem találtok magatoknak normális fiút. Mégis mi az oka, hogy egyedül vagytok? Külsőleg van problémátok? Mert vagyunk normális fiúk elegen és valahogy csak össze kéne jönnie... Nem értem, hogy miért van ez. (Nem mellesleg én is normális lányt keresek) 22F
2011. okt. 16. 14:02
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

ma 16:36!


De a távolság ellenére szívesen beszélgetnék veled:) Ha benne vagy, írj privátot vagy írok majd én.:)

2011. okt. 16. 20:19
 42/56 anonim ***** válasza:
Aki normálisnak tartja magát, képmutató.
2011. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

ma 23:13!


Magyarul nem léteznek normális emberek. Érdekes hozzáállás.

2011. okt. 16. 23:47
 44/56 anonim válasza:

Én már annyiszor probálkoztam keresni valaki normálisat:9 :)

és manpság már alog mozdulok ki csak néha elmegyek bulizni csajokkal meg ilyenk pedig nem vagyok ronda azt mondják :)

16/L

2011. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom az a legjobb, ha belinkelem ide egy pár nappal ezelőtti kérdésemet. Hasonló problémát fogalmaztam meg én is. Egy normális 27 éves nő vagyok, de nem találok magamnak párt, mert nincs hol ismerkedni egyszerűen....

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23326..

2011. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Normális lánynak tartom magam. 17 évesen nem fogtam több f*aszt mint kilincset (egyet se) és ez így van rendjén. Most van először barátom és örülök is csak nem érzem még késznek magam a kötöttségekre én egy szabadabb lélek vagyok. Elég sok az elfoglaltságom így kevés az időm és néha nagyon stresszes vagyok. Az ország egyik legjobb iskolájába járok előttem az érettségik szóval eléggé le vagyok strapálva. De ennek ellenére egy helyes vidám életerős és talpraesett lánynak tartom magam aki könnyen szerez haverokat és sosem hanyagolja el az igazi barátait. Nem dohányzom nem drogozom, néha iszom azt is módjával. Szeretek bulizni de nem kavarok minden buliban más sráccal... Én úgy érzem nekem volt gyerekkorom nem ment el 13 évesen a fiúkkal. Értelmesnek tartom magam ennek ellenére akaratos vagyok és borzasztó makacs... ja és mindig nekem van igazam :D Szeretem ha szeretnek, társasági lény vagyok. Ja és imádok magamról beszélni xD De nem viszem túlzásba :) Ez volnék én...

17/L

2011. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

ma 16:52!


Megértelek. Nem szeretnék bunkó lenni, de megkérdezhetem, hogy hogyan nézel ki? A külsőddel megvagy elégedve?

2011. nov. 6. 18:33
 48/56 anonim ***** válasza:
Hmm. Kíváncsi lenék, hogy az ilyen lányok mit gondolnak például egy ilyenről: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. :)
2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Na a lényeg: ki akar baszni?


19/F

2011. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:

Szia! Én is pont ilyen kérdést akartam kiírni. Szerintem az a "probléma", hogy nem tudom, hogy hol lehet ismerkedni.(Ha elmegyek bulizni, akkor legtöbbször részeg emberek jönnek oda.) A barátnőim azt mondják, hogy szép, csinos lány vagyok. Én is szeretnék egy olyan barátot, aki kedves, aranyos és nem csak arra kellek neki. Ha van tippetek, hogy hol lehet ilyen fiúkkal megismerkedni, akkor írjátok meg. Köszi

18L

2011. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!