Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális lányok! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok! Mi a véleményetek magatokról?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél olvasom, hogy nem találtok magatoknak normális fiút. Mégis mi az oka, hogy egyedül vagytok? Külsőleg van problémátok? Mert vagyunk normális fiúk elegen és valahogy csak össze kéne jönnie... Nem értem, hogy miért van ez. (Nem mellesleg én is normális lányt keresek) 22F
2011. okt. 16. 14:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

ma 15:51!


Igen:) Egyébként hol laksz? Nem féltétlen kell elkerülnünk egymást:)

2011. okt. 16. 16:01
 32/56 anonim ***** válasza:

Nekem az az oka, hogy úgy nehéz ismerkedni ha nem járok el sehova és amúgy sincsenek barátaim, de ettől még jól érzem magam így. Inkább vagyok egyedül, mint csak unaloműzésből barátkozok, ismerkedek. Neten próbálkozom, de vagy messze vannak vagy külsőre taszítanak és nem várom el, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legalább annyira, hogy el tudjam fogadni, vagy én nem tetszem, pedig nem vagyok ronda, vagy van barátnőjük vagy nem barátkoznának meg a mellműtétemmel vagy csak barátságféleség alakult ki. Sajnos nagyon ritka az olyan akivel egymáshoz illenénk, 1 óra alatt elérhető helyen lenne és tetszenénk is egymásnak.


20/l

Vp megye

Aki akar írhat.

2011. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

ma 15:51vagyok Németország, szóval a közös klubunk törvénye értelmében lehetetlen a találkozás. De ezt a klubot megalapíthatnánk együtt...szerintem sok lenne a jelentkező.

puszi

2011. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

A legtöbb barátom szerint bolond vagyok :D A szó jó értelmében. Nagyon sokat viccelődök, csipkelődök, kötekedek a barátokkal, néha 1-1 beszólás is belefér. Mindenen elcsodálkozok,DE mindig együtt röhögünk egymáson az ilyen "viták" után :)

Viszont olyan is volt már, hogy az univerzum tágulásáról szóló elméletekről beszélgettem hajnali 3kor.

Ennek ellenére imádom, hogy ilyen vagyok :)

A baj csak annyi, hogy vmi hasonló pasi kellene, de ilyenekkel sajnos nem nagyon futok össze :( Mivel fogalmam sincs hol keressem az ilyen "idiótán normálisakat" :)

19/L

2011. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

ma 16:24!


Honnan tudod, hogy én nem Németországban lakom?:D A viccet félre téve, ez már csak ilyen. Mindegy, én nem félek attól, hogy nem fogok normális lány találni:)

2011. okt. 16. 16:30
 36/56 anonim ***** válasza:
ma 16:24 vagyok, esetleg postáztatom magam, aztán ne lepődj meg ha nagy csomagod érkezik, ne essél tévedésbe, nem jött még ilyen korán a Mikulás. De azért komolyan jó lenne találkozni veled.
2011. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

ma 16:36!


Rendben:D Hát, most mit mondjak erre? Nem véletlenül kérdeztem, hogy hol laksz:) Sajnos Németország kicsit odébb van, mint Budapest. Ez nem olyan távolság, hogy felszállok a vonatra és félóra múlva találkozunk. Sajnos.

2011. okt. 16. 17:03
 38/56 anonim ***** válasza:

Az én esetemben az az oka hogy egyedül vagyok, hogy elég zárkózott vagyok, viszonylag nehezen barátkozok. Kevés ember van, akit közel engedek magamhoz, de akit igen, afelé teljes a bizalmam. Nem vagyok a társaság középpontja, bulizni sem járok, ettől függetlenül nem vagyok otthonülős, és jól érzem magam. A külsőmmel meg vagyok elégedve, nincs önbizalomhiányom, pozitívan is gondolkodok és állok hozzá a dolgokhoz.

Én biztos vagyok benne, hogy normális fiúból is van bőven, a baj itt tényleg csak az, hogy nem találjuk meg egymást. De ha úgy vesszük, a kérdésed azért ad lehetőségeket. A miértre már kaptál válaszokat, és ez nagyrészt nálam is beigazolódik. Másik probléma még a távolság lehet.

L21, Bp.

2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

ma 17:04!


Igen,ezek a problémák. Meg azért is nehezebb, mert az utcán nem tudhatjuk, hogy ki a normális és ki nem. A távolság meg úgy szint nagy gond, lásd feljebb:) Privátban írtam egy kérdést, ha gondolod válaszolj rá.

2011. okt. 16. 17:18
 40/56 anonim ***** válasza:
Szia Mimoza91 ! Írtam neked privátot :)
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!