Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek pszichológushoz? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek pszichológushoz? Ez még normális? Az első szerelem után ez még belefér, nem?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik a volt barátom 1 évvel a szakítás után is. Kicsit sem enyhült a hiánya, sőt, mitöbb, egyre rosszabb. Azóta túlzás nélkül állítom, bár szégyellem rettentően, de nem volt 1 olyan perc sem, hogy ne gondoltam volna rá, persze mindig kell másra figyelnem, de a háttérben mindig ott motoszkál ő. Annyira hiányzik, és nem tudom elengedni. Nagyon szeretett, és kiszeretett belőlem, de az a gond, hogy mindez elég hirtelen, és rengeteg kérdés maradt bennem. Azóta fáj a hátam, meg a hasam állandóan görcsöl, és a látásom sem az igazi.

16 éves lány


2011. okt. 16. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok erőt ad (a mai napig) hogy ha valami nagyon menő történik, vagy valamiben sikeres vagyok, arra gondolok, hogy ezek a nyomorék pasik látják majd, és azt fogják gondolni mégis milyen király csaj vagyok, és már lemaradtak rólam.
2011. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
de a pszichológus nem rossz ötlet
2011. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Shamra válasza:
83%

Ejj mintha csak magamat látnám (olvasnám...izé) többé-kevésbé.

Bánkódás helyett: ne gondolj rá. A sírás pedig a legrosszabb dolog amit tehetsz. Légy erős, végül is nőből vagy vagy mi az isten.

A pszihomókus meg nem az igazi. Elmesél egy rakás baromságot, aztán ugyanúgy ott hagy a kétségeid között, csak előtte lehúz párszor tízezer forinttal.

Amit végül is az egészből ki akarok hozni: nem engedted el még mindig. Nem lehet, hogy a hirtelen kiszeretés belőle egy fellángolás miatt volt? A legjobb: rendezd el magaddal. Nem mással, nem vele, csak saját magaddal. Ha kell írd le a gondolataid egy füzetbe, így jobban át fogod tudni látni az egészet. Olvasd vissza, hátha rájössz, hogy mi az amin tudsz segíteni. Az egészségügyi problémáid pedig a saját magad által generált stressznek köszönhetőek, hiszen ahogy a leírásodból látszik, egy éve folyamatosan ostorozod magad. Hagyd ezt abba, emeld magasra a fejed és ÉLJ! Nekem a könyveim voltak a terápiám, hiszen én is baráthiányban szenvedek. Amikor egyedül éreztem magam, fogtam egy jó könyvet, egy nagy bögre kakaót és nekiültem olvasni. Ha pedig végképp tele lett a hótaposó, írtam. :) Nekem segített, de neked lehet, hogy egy saját módszert kell kitalálnod. :)


Sok sikert kívánok!

2011. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

16 évesen ez rendben van, ilyenkor nagyon intenzívek a hormonok és a nők esetében a kiváltott érzelmek.

Ettől függetlenül ha a tüneteid nem javulnak mindenképp menj el egy dokihoz, nehogy valami más legyen a háttérben.


Egyébként érdemes volna ismerkedned és amíg nem találsz valakit, elfoglalnod valamivel magad ami leköt eléggé ahhoz, hogy ne tudj mellette agyalni.


A sok kérdés részre pedig, egyszerűen sz*rd le, ami volt elmúlt, lépj tovább. Tudom ez most közhelynek hangzik de a múlton rágódni fölösleges, tekints a jövőbe és tanulj a hibáidból. Aki képes erre sokkal jobb életre számíthat.


27F

2011. okt. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 napietus ***** válasza:
72%

szedj magne b6-ot, idegerősítő. szerintem már rég nem a szerelem miatt vagy ilyen ramaty állapotban. ott kezdődhetett, ettől lettél levert és étvágytalan, gondolom keveset voltál a levegőn is. ennek következtében mostanra valószínűleg vitaminhiányod van, és emiatt általános rossz közérzted. plusz 16 éves vagy, növésben vagy, amúgy is fáradékony és sokszor rosszkedvű az ember ebben az időszakban, főleg, ha nem is eszik. próbáld ki, plusz figyelj az étkezésre, nem kell sokat enni ha nem kívánod, de legyen benne minden, amire szükséged van.


szóval szeritem az állapotod eredete már nem lelki, hanem nagyonis testi.

2011. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mind hasznos volt! :)

Az igazság az, hogy valóban nem normális, amit iránta érzek, hiszen úgymond fel tudnám őt falni a szerelmemmel. Azaz túlságosan belé vagyok szerelmesedve, és nem tudom, miért, holott már rég túl kellett volna lépni. Mindig próbálom elterelni a gondolataim, de akkor csak rosszabb. Folyamatosan rajta kattog az agyam.

2011. okt. 21. 18:55
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez már nagyon régi kérdés, kíváncsi lennék végül mennyi idő alatt múlt el,kedves kérdező? Azért leírom az én sztorimat is,mivel nagyon hasonló.

Szintén 16 évesen, 9 hónapos kapcsolat után ugyanígy voltam, csak én kb 3 éven át :/ Engem is így hagytak el anno hogy kiszeretett belőlem a srác, nekem is megannyi kérdésem volt felé. Nagyon erősen bele voltam esve még évekkel utána is, minden nap ő volt a fejemben, állandóan sírtam miatta, szinte belebolondultam a helyzetbe. Egyszer beszéltünk messengeren és rájöttem hogy tényleg semmi közös sincs már bennünk és nem lenne jó nekem vele. Szóval nagyjából csak a fejemben élt egy régi éne, még a szakítás előtti és azt dédelgettem évekig. Úgyhogy elmúlt szerencsére a szerelem iránta.

Azóta megismertem valakit akivel kölcsönös a szerelem és hihetetlenül boldog vagyok. Eléggé szánalmasnak érzem az akkori énemet aki évekig bánkódott valaki miatt, de nem tudtam mást csinálni. Én akkoriban próbáltam másokkal ismerkedni de csak tompították az érzéseim felé, sosem múlt el teljesen más srácok hatására. Csak így, hogy újból beszéltünk és realizáltam a valóságot, hogy ég és föld lettünk. :)

20/L

2023. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!