Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy nagyon helyes fiú. Márk a neve. Tudom, hogy ő nem szerelmes belém de én nagyon. Szeretném ezt elmondani neki, úgy hogy ne nézzen hülyének. De nem merem és azt se tudom, hogy hogyan mondjam el neki. És szeretném ha randiznánk utána de ez nem olyan könnyű. Segítenétek?
2011. okt. 17. 19:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem csinálj egy olyat, hogy a folyosón mondjuk dudolgatsz egy szép szerelmes számot és véletlenül neki mész és akkor bocsánatot kérsz és azt mondod ''bocsika nem figyeltem oda, jaj ha már itt vagy akkor szeretnék kérdezni tőled valamit'' mondjuk nekem ezzel bevált mert én a matek házit kérdeztem tőle és egyszer csak azt vettem észre hogy csokolózunk...sok sikert
2011. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!