Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány csaj koptatott már le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csaj koptatott már le?

Figyelt kérdés

:) Egy őszinte kérdést tettem fel ide.

Hány csaj jött már be nektek életetek során és hánnyal lett is valami kapcsolatotok? (Lányok véleményére is kíváncsi vagyok)

Hogy ne mondjátok azt hogy szemét kérdéseket teszek fel én megvallom hogy 100 csajból akivel kikezdtem (vagy közeledtem felé) olyan 4-5 áll kötélnek. (A többi elhajtott hogy van barátom) dumával vagy simán lelépett/leépített meg ilyesmik.

Nem tudom hogy csak velem van e így vagy mással is de azért képbe szeretnék lenni hogy én vagyok nehéz ügy vagy másnak is kb ennyi az átlag szerencséje. A csajok ilyen válogatósak e.?


2011. okt. 20. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán koptatnak le, olyan volt,h jártunk,és én szerettem. ő nem, és dobott, abból olyan 3-4, de olyan, h odamegyek, és akarok valamit, és ne legyen meg, olyan nem igazán volt :D
2011. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Neten én is sikeresebb vagyok.

Bár az az igazság hogy akinek bejövök az minimum 200km re lakik. Aki meg közelebb lehetne és mire odáig jutok hogy komolyan veszem és elmenjek hozzá ,addigra felszed valakit falujából városából. Nem egy eset volt már ilyen. Másfél hónapig beszélgettünk telefonáltunk irogattunk egymásnak és ez lett a vége.

Viszont elég sok ismerőst tudok szerezni a neten ha mindhez elmennék azonnal még nagyobb pofáraesések lennének szerintem és az utazás meg az üzemanyag se olcsó 2x meg kell gondolnom hová megyek ilyen árak mellett.

Szórakozóhelyen meg nem szeretek ismerkedni helyiekkel ,mert nem én vagyok az alfahím mindíg akad ott jobb nálam ,úgyhogy nem sok esélyem van ilyen helyeken ráadásul tuskó lábam is van és égetni nem akarom már magam.

De akkor nem csak én vagyok így ezzel ezek szerint...

Ez kicsit megnyugtató.. :)

2011. okt. 21. 08:24
 13/24 anonim ***** válasza:
Legalább 50, de pontosan csak a sikerességi arányomat tudom: 0%.
2011. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

néhány akinél próbálkoztam.

De lesz ez még ígyse

Egyszer smároltam részegen de józanon már nem tetszett a csaj:S

F18 szüzike

2011. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:25


hát, de legalább már smároltál


nekem még az sem jött össze részegen, mert a csaj elfordította fejét, így csak puszit kapott :D


na de ő tényleg jó csaj volt, mert láttam józanon is, égtem is miatt, nehogy felismerjen


nagyon gáz voltam xD

2011. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én egyszer zártkörű buliba szilveszterkor 2 órán át smároltam egy csajjal. Azt tudom ,hogy fekete haja volt és másra nem emlékszem. Életembe nem láttam előtte se utána a nevét sem tudom. Akkor nem nézett ki rosszul ,de hogy józanon is így lett volna azt nem tudom. Az az igazság hogy nem ismerném meg.. Életembe egyszer történt ilyen... De azért jólesik visszagondolni hogy ilyen is volt.

Mondjuk van aki dug is így XD De hát nem vagyok én telhetetlen.

2011. okt. 22. 00:09
 17/24 anonim válasza:
100 után nem számoltam :(
2011. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nincsenek túlzott elvárásaik ezeknek a nőknek??!
2011. okt. 24. 22:06
 19/24 anonim ***** válasza:

De igen!

Ha belegondolsz, kedves kérdező, a fiúknak már elég egy normális külső és egy szintén elfogadható belső.

egy mai lánynak viszont a tökéletes kell. Előnyös külső, jó anyagi háttér és mellé szórakoztató is kell, hogy legyen! Eléggé lehetetlen egy vállalkozás.

2011. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:37


Nagy igazság!


Sajnos ez van. Én naponta látok rengeteg lányt, akit elfogadnék külső alapján barátnőmnek szívesen, viszont ha odmennék hozzájuk fogadjunk, hogy jó, ha egy elfogadna engem külsőm alapján és adna esélyt egy randira.

2011. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!